Tümünü Görmek İçin Tıkla

Vista Etkinlik ve Tasarım

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Vista Etkinlik ve Tasarım Hakkında

Manisa’nın Salihli ilçesinde yer alan Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon ekibi, sünnet düğünü organizasyonu haricinde birçok özel gün organizasyonunda da tecrübeye sahip. Çocuğunuz için hayalini kurduğunuz sünnet düğününü görkemli bir hale getirmek için çeşitli paketler ve avantajlı ekstra seçenekleri bulunuyor. Organizasyonun sizlere sunduğu paket fiyatları minimum 1.000 TL’den başlıyor.

Vista Etkinlik ve Tasarım Özellikleri

Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşacağınız sünnet düğünü organizasyonunu çocuklar için eğlenceli hale getirecek etkinlikler hazırlanıyor. Sünnet düğünü konseptini tamamlayacak aksesuarlar kiralanıyor. Sizlere çeşitli konseptler sunuluyor. Kişiye özel konsept tasarımları da yapılabiliyor. Organizasyon gününe kadar sizinle ilgilenen etkinlik sorumlunuz konsept, mekan ve ekstra detay seçimlerinizden davetlilerinizin oturma düzenine kadar her detay ile ilgileniyor. Sünnet hediyelikleri, sünnet kınası, sünnet örtüsü, halay mendili, kına mumu gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için bir sünnet paketi sunuluyor. A’dan Z’ye oğlunuzun ve sizin tüm taleplerinizi gözeterek hazırlanan bir sünnet töreni hazırlanıyor.

Vista Etkinlik ve Tasarım Sünnet Düğünü Fiyatları

Firma, ihtiyaçlarınıza ve davetlilerinizi memnun etmek üzere farklı içeriklere sahip başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Organizasyonda çocukların doyasıya eğleneceği etkinlikler her şey dahil paketler içerisinde yer alıyor. Minimum paket fiyatları 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Fiyatlar isteklere göre değişiklik gösterebiliyor. Organizasyonun sizlere sunacağı hizmetler hakkında bilgi almak ve kendi isteklerinizi iletmek için ”DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ailece, yıllarca fotoğraflara bakıp anımsayacağınız sünnet düğünü organizasyonu için Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon kapılarını sizlere açıyor. Oğlunuzun aklında kalacak olan ilk anılardan sünnet düğünü organizasyonunda, arkadaşlarıyla eğlenebileceği pek çok alternatif bulunuyor. Organizasyon sürecinde seçtiğiniz konsept ve düğün paketi doğrultusunda hazırlıklar yapılıyor. Düğün gününden önce sizlere örnek bir demo masa sunuluyor. Sizlere sunulan demo masa sayesinde, gerekirse kolaylıkla değişiklik yapabiliyorsunuz. Sünnet düğününün ayrıntılarıyla ilgilenirken mekan konusunda kararsız kalırsanız, Vista Etkinlik organizasyon ekibi yardımınıza yetişiyor. Manisa içinde ve şehir dışında farklı mekan alternatifleri sunuyor. Mekan süsleme, balon detayları, çiçek aranjmanları ile şık bir süsleme yapılıyor. Müzik performansına minikler de hayran kalıyor. Paketlere ek olarak palyaço temini isteyebilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunan Vista Etkinlik organizasyon firmasına şehir merkezinden kalkan dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres: Kurtuluş Mahallesi Şüheda Caddesi No:196/D Salihli / Manisa.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Lcv
 • Mekan giydirme
 • Kişiye özel konsept
 • Servis elemanı
 • Hediyelik sepeti
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Halay mendili
 • Şerbet ikramı
 • Sünnet mevlidi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Demo masa,kişiye özel konsept geliştirme seçeceği her şey dahil pakette yer alıyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Farklı dekorasyon seçenekleri vardır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Baby shower, doğum günü, açılış, nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi özel günlerde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Manisa ve şehir dışında hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Demo masa ve şehir dışında hizmet verme ek avantajlar arasında yer alıyor.

 • Vista Etkinlik ve Tasarım fiyatları ne kadardır?

  Vista Etkinlik ve Tasarım fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kurtuluş Mahallesi Şüheda Caddesi No:196/D Salihli, Manisa

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%