Tümünü Görmek İçin Tıkla

Vista Events & Design

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Vista Events & Design Hakkında

Manisa Salihli ilçesinde bulunan Vista Events & Design, çeşitli etkinliklerde renkli ve yaratıcı temalarıyla hizmet sunuyor. Düğün organizasyonu konusunda çiftlerin yanında bulunan firma, kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor. Farklı organizasyon türlerinde de hizmet veriyor. Farklı tarzlarda eğlenceli temalar ortaya çıkartıyor. Tarzınıza uygun ve sizi yansıtan temaları seçmeniz ise yalnızca 2.000 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatları ile gerçekleşiyor.

Firmanın Özellikleri

Vista Events firması, çeşitli organizasyonlar için yaratıcı konsept ve tema geliştiriyor. Düğün organizasyonu konusunda da öne çıkıyor ve işini titizlikle yapmaya gayret ediyor. Genel özelliklerinde bulunan demo masa, konsept ve tema geliştirme konusunda çeşitlilik ve zevkinize hitap etme olanağını sunuyor. Şehir içine hizmetlerinin yanı sıra şehir dışına da hizmet sunarak oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Böylece ulaşılabilirlik sağlamış oluyor. Hayalini kurduğunuzu düğün organizasyonu için sizlere sınırsız fırsat ve olanak sunuyor. Firma altı hafta önce iletişime geçmeniz halinde organizasyon hizmetlerinden faydalanabilmenize olanak sağlıyor.

Vista Events & Design Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonu konusunda öne çıkan firma, titizlikle yapılan işinin yanı sıra 2.000 TL gibi uygun bir başlangıç fiyatıyla her kesime hitap edebiliyor. Fiyatlar hizmet ve olanakların çeşitliliğine göre farklılık gösterebiliyor. Firmanın her şey dahil paket içeriklerine göre belirlenen fiyatları ise 3.000 TL'den başlıyor. Hizmet çeşitliliğine göre fiyatlarda artış görülebiliyor. ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak firma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için DüğünBuketi.com danışmanıyla iletişim kurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Düğün organizasyonunda konseptle uyumlu atmosferi yakalamak önemli bir unsur niteliği taşıyor. Vista Events & Design firması çeşitli hizmetleri ile bu bütünlüğü korumaya ve temaya bağlı kalmaya özen gösteriyor. Verilen hizmetler incelendiğinde; çiçekten davetiyeye, mekan giydirmeden süslemeye, nikah şekerinden LCV hizmetine kadar çeşitli hizmetleri sunuyor. Ayrıca masa sandalye temini gibi hizmetleri bulunuyor. Zevkinize uygun yaratıcı tema ve konseptlerle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Vista Events & Design Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunuyor. Özel araç ile veya toplu taşıma kullanarak ulaşım sağlanabiliyor. Açık adres: Kurtuluş Mahallesi Şüheda Caddesi No:196/D Salihli / Manisa.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Lcv
 • Mekan giydirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil pakette davetiye, kına gecesi, LCV hizmeti, nikah şekeri hizmetleri ek olarak bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Firma demo masa, konsept ve tema geliştiriyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Firma: kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet veriyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firmanın şehir içi ve şehir dışı hizmetleri veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Firma ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunuyor.

 • Vista Events & Design Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Vista Events & Design Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 2000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kurtuluş Mahallesi Şüheda Caddesi No:196/D

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%