Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

5.0 (7 Yorum)

Kapasiteler

Hakkında

Pakete Dahil Hizmetler;

 • Dört aşamalı düğün yemeği
 • Düğün öncesi fuayede krudite ve limitsiz yerli içkiden oluşan bir saatlik kokteyl
 • Düğün pastası ve çay - kahve ikramı
 • Çiftlere özel, davet gecesi konaklama
 • Şarap ve meyve ikramı
 • Balayı odasında düğün öncesi 2 kişilik yemek ikramı
 • Çiftlere davet ertesi odaya 2 kişilik romantik bir kahvaltı
 • Çiftlerin 1.yıl evlilik yıldönümü kutlaması için 1 yıl sonrası evlilik yıldönümü haftasında 1 gece ücretsiz konaklama
 • Gelin ve damat ailelerine bir adet günlük hazırlık odası
 • Davet öncesi 2 kişilik ‘Menü Tadımı’
 • Her davet masası için hazırlanan özel tasarımlı menü kartları
 • Beyaz sandalye giydirmesi
 • Beyaz peçete
 • Gelin damat ve aileleri için otelde bulundukları süre içinde kullanacakları SPA hizmetlerinde %20 indirim dahildir.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in Büyülü Dünyası Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ihtiyacınıza göre her büyüklükteki yaklaşık 20’ye yakın salonu ile muhteşem konumu, manzarası ve ambiyansı, uygun ve rakipsiz fiyatları ile konferans ve toplantı, kokteyl, mezuniyet, bayi toplantısı gibi aklınıza gelecek tüm kurumsal organizasyonlarınızda, zaman zaman gerçekleştirdiği indirimler ve kampanyaları ile aldığı övgülerin hakkını fazlası ile vermektedir.

Kurumsal etkinlikleriniz için kokteyl veya yemekli olarak hizmet sunan beş yıldızlı otel, sunduğu seçkin hizmeti, kurumsal paket, düğün paketi, kına paketi, gibi paketler halinde sunularak tüm ihtiyacınız eksiksiz bir biçimde karşılanmakta ve size geniş bir alternatifli seçenekler sunmaktadır. Eşsiz boğaz manzarası ve 5 yıldızlı hizmetiyle tesis İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Muhteşem ambiyansı ve açık ve kapalı alanda yaklaşık 20 adet alternatifi ile kurumsal etkinliklerinizde tesisin gönlünüzü fethetmesi kesindir. İhtişam, deneyim ve kalitenin Kadıköy’deki adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile seçkin misafirlerinizi en prestijli biçimde ağırlayacaksınız. Bu büyülü güzelliğin adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile kusursuz etkinlikler düzenleyeceksiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile kurumsal ve bireysel etkinliklerinizi en iyi ve en rekabetçi fiyatları ile düzenleyebilirsiniz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, kokteyl, mezuniyet, bayi toplantısı, konferans ve toplantı gibi organizasyonlarınız için tesis sonsuz imkanlar sunmaktadır. Yaklaşık 20 adet salonu ve açık alanı, son teknoloji ile cihazları ve donanımıyla tüm davetlilerinizi, en muhteşem biçimde ağırlayabilirsiniz. Şirket yemekleri ve organizasyonları gibi kurumsal etkinlikler düzenleyebilirsiniz, kurumsal prestij ve itibarınızı arttırabilirsiniz. Toplamda 19 salona sahip olan otel ile 30 kişiden, 850 kişiye kadar, yemekli veya kokteyl şeklinde etkinlik düzenleyebilirsiniz. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, deniz manzaralı, gün ışığı gören toplantı salonları, kendine özel fuaye alanları ve çok amaçlı konferans salonlarıyla kurumsal etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için muhteşem bir ortam sunmaktadır.

Bu kalitenin ve kusursuzluğun sembolü otelde açık ve kapalı alanlardan oluşan 19 etkinlik alanı ile her büyüklükte misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Teknik donanımı son teknoloji olan bu otelde, açık ve kapalı alan etkinliklerinizi uygun fiyatları ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Otelde misafirlerinize konaklama hizmetinin yanında otopark ve vale hizmeti de sunulmaktadır. Tüm kurumsal etkinlikleriniz için zengin menüsü olan otelde, çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryan gibi yemek seçenekleri de sunulmaktadır. Beş yıldızlı otel konforunda emsalsiz bir kurumsal etkinlik yapmak için bulunmaz fırsatlar Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de sizleri beklemektedir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beş yıldızlı otel, konforu, kalitesi, tecrübeli ve işinde uzman personeliyle İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Emsalsiz boğaz manzarası ve gün ışığı alan salonlarıyla rekabetçi ve uygun fiyatlarının yanında kaliteli hizmette sunan tesise ulaşım çok kolaydır.  Bu emsalsiz otele deniz ulaşımı, özel araç, dolmuş, minibüs, taxi, otobüs, metro gibi ulaşım araçlarıyla kolayca gelinebilir. Bu büyüleyici otel Fener Kalamış Caddesi No:38 Kadıköy adresinde hizmet vermektedir. Kurumsal etkinlikleriniz için kokteyl veya yemekli olarak hizmet sunan beş yıldızlı otel, ihtiyacınız olan tüm gereksinimlerinizi kusursuzca karşılamakla ünlenmiştir. Toplamda 19 salona sahip olan otel ile 30 kişiden, 850 kişiye kadar, sınıf, tiyatro düzeni, yemekli veya kokteyl şeklinde tüm etkinliklerinizi en prestijli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel açık alan kapasitesi 0 - 150 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 0 - 250 kişiliktir

Yorumlar (7) 5.0

 • EE
  E****

  Yaklaşık üç yıldır şirketimizin her türlü toplantı ve eğlencelerini burada düzenliyoruz. Organizasyon planlama ve yürütme hususunda oldukça başarılı ve titiz bir yer. Konaklama imkanı da bulunduğu için şirket misafirlerimizi, toplantılarımızdan sonra burada ağırlıyoruz.

 • FF
  F****

  Yurt dışı merkezli bir şirket olduğumuzdan dolayı, İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz tüm toplantıları neredeyse hep Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de düzenliyoruz. Bu adeta bizim için bir geleneğe dönüştü. Halkla ilişkiler departmanı oldukça profesyonel çalışıyor. Toplantılarımızda hiç aksaklık yaşamadık. Mekanın manzarası, şıklığı ve konforuna zaten diyecek bir şey yok.

 • LL
  L****

  Eğitim kurumumuzun yıl sonu değerlendirme toplantısı ve yemeği için burada bulundum. Salonu oldukça şık, yemekleri çok leziz ve hizmetleri resmen kusursuzdu. Burayı o kadar çok beğendim ki, şimdi kızımın nişanı için burada bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Ş****

  Şirket fuarımız için yurt içi ve yurt dışından gelen konuklarımızı burada düzenlediğimiz açılış toplantısının ardından yine burada ağırladık. İstanbul Anadolu Yakası’nda hem konumu hem de profesyonelliği ile gerçekten beş yıldızlı bir yer burası. Şirketimize özel sundukları toplantı paketleri sayesinde hem avantajlı fiyatlar ödedik hem de toplantımıza farklı güzellikte organizasyonlar dahil edebildik. Şık, profesyonel ve teşekkürü hake den bir yer.

 • Ş****

  Kurumumuzun yılbaşı partisini burada gerçekleştirdik. Yıl boyunca çalışanlarımız hem mekanın güzelliğini hem de hizmetin kusursuzluğunu dillerinden düşürmedi. Beş yıldızlı konforlu ve profesyonel hizmet sunuyorlar.

 • EE
  E****

  Kalamış’ın eşsiz manzarasına karşı mühteşem bir yıl sonu partisi düzenledik Wyndham Garden’in teras katında. Yiyecek içecek sunumları ve sonrasındaki after party organizasyonu bir kelimeyle özetlemek gerekirse muhteşemdi.

 • II
  I****

  Organizasyon planlama ekibine öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. Şirket toplantımızın planları tamamen bozulmuşken sizinle karşılaşmak işlerimizi hızlıca toplarlamamızı sağladı. Mekanın beş yıldızlı otel konforu ve çalışanların profesyonelliği her şeyin çözüm odaklı gitmesini sağladı.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%