Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fabrika Dans

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 400
Her Şey Dahil 600

Hakkında

Fabrika Dans Hakkında

Türkiye Dans Sporları Federasyonuna üye hocaların eğitmenlik yaptığı Fabrika Dans, profesyonellikten ödün vermeyen yapısı sayesinde sizleri oldukça memnun ediyor. İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan düğün dans kursu her yerden ulaşım kolaylığına sahip, geniş mekânı sayesinde oldukça rahat bir eğitim sağlayabiliyor. Çiftler kursa gelerek keyifli anılar biriktiriyor. Düğün dans kursu için fiyatları 400 TL ile 600 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Beşiktaş’ta bulunan stüdyosu sayesinde ulaşım sıkıntısı yaşamadan günün istediğiniz saatinde derslerinizi alma imkânı sunuyor. Fabrika Dans, lisanslı antrenörleri ile çok kısa sürede sıfırdan muhteşem bir koreografi ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor. Fabrika Dans, daha önce hiç profesyonel dans etmemiş veyahut düğün dansı konusunda kendini yetersiz, eksik gören çiftler için hazırladıkları programlar sayesinde kısa sürede büyük bir şov ortaya koymayı taahhüt ediyor.

Fabrika Dans Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çift olarak alacağınız, özel hoca eşliğindeki düğün dansı kurs fiyatları 400 TL ile 600 TL arasında değişiyor. Seçilen dans türü ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Dans kursu, stüdyoya gelemeyecek yoğunlukta olan çiftler için evlerinde veya kendilerinin belirttikleri mekanlarda özel hoca eşliğinde eğitim imkanını mümkün kılıyor. Çiftlere özel hazırlanan düğün dansı koreografisine dilerlerse tanışma hikayelerini anlatacakları figürler eklenebiliyor. Bu sayede masalsı bir anlatım ile aşkınızı sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Dilerseniz bachata, bolero, cha cha, harmandalı, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals, zeybek gibi birbirinden güzel dans türleri seçilebiliyor.Dileyen çiftler ise özel bir koreografi oluşturulmasını talep edebiliyor. Yakın arkadaşlar ile çiftlerin ortak koreografi sergilemesine imkân tanıyan Fabrika Dans, stüdyoda yapacağınız bireysel provalar için herhangi bir ücret talep etmiyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beşiktaş’ın en güzel ara sokaklarından birinde bulunan Fabrika Dans, ulaşım konusunda oldukça kolaylık sağlıyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun buraya kolaylıkla gelinebiliyor. 29C, 30D, 30M, 40B, 43R, 559C, 55B, 63 otobüs, M2 Metro, D-31, D-36 dolmuş, B-33, SRY-16 minibüs hatlarıyla veya Kadıköy-Beşiktaş vapuruyla ulaşım imkânınız bulunuyor. Adres: Ihlamurdere Cad. Alaybey Sok. No:11 Kat: 3 D: 13 Beşiktaş/İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
 • Ücretsiz pratik dersi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel program, özel ders ve özel şov her şey dahil pakette bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta önce iletişime geçilmeli

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ücretsiz provalar ek avantajlarıdır.

 • Fabrika Dans Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Fabrika Dans Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%