Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dans Keyfi Altunizade

5.0 (1 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Dans Keyfi Altunizade Hakkında

Hayatınızın en değerli günü için eşinizle unutulmayacak bir dansa imza atmaya en dersiniz? Düğününüze en özel şekilde sizleri hazırlayacak olan Dans Keyfi Altunizade ile, düğün dansınız unutulmaz oluyor. 1998 yılında açılan firma, bugün Üsküdar ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok noktasında da hizmet veriyor. Düğün dans kursu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Düğün gecenize sizleri en iyi şekilde hazırlamak adına davet gününden 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 2 haftalık süreç içerisinde 2 ile 4 ders arası sizlere eğitim veriliyor. Bu derslerin saati sizlerin dansınıza hazırlanmanıza göre değişkenlik gösterebiliyor. Dans Keyfi ile kısa zamanda çok iyi yol alabiliyorsunuz. Firmanın yetenekli eğitmenleri sayesinde en az bir dansçı kadar yetenekli olabiliyorsunuz. Düğün danslarınıza yardım etmenin yanında diğer özel günleriniz için de hazırlanmanıza yardım ediyor. Bunların yanında, dans okulu olarak da faaliyet gösteriyor. Yetişkinlere, çocuklara ve kurumsal eğitimlere yönelik de dersleri bulunuyor.

Dans Keyfi Altunizade Düğün Dans Kursu Fiyatları 

Fiyatlar ders sayısına, dans türüne ve grup ya da çift dans olmasına göre farklılıklar gösteriyor. Ortalama olarak söyleyecek olursak, düğün dans kursu başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket ise 1000 TL bandında belirleniyor. Daha geniş bilgiye ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Dans Keyfi Altunizade, düğün anında heyecanınızı bastırmanız adına mekanda prova yapılmasına önem veriyor. Düğün gecenizin hemen öncesinde dilerseniz gelinlik ve damatlıkla mekanda prova alabiliyorsunuz. Bu sayede dans esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız da engellenmiş oluyor. Modern ve geleneksel danslar olmak üzere oldukça geniş dans türü yelpazesini sizlere sunuyor. Eşinizle iki kişi dans eğitimi alabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da grup olarak ders alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Üsküdar’da hizmet veren Dans Keyfi Altunizade, kişisel araçlarıyla ulaşım sağlayacakları hemen yanında ki otoparka yönlendiriyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isteyenler ise otobüs, tren, metro ve dolmuştan faydalanabiliyor. Sizler de düğün gecenizi renklendirmeyi hayal ediyorsanız firmanın açık adresi: Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. Başaran İş Merkezi No:1, 34662 Üsküdar / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans grubu
 • Kişiye özel konsept
 • Yöresel dans ekibi
 • Animasyon ve şov ekipleri
 • Dans ekibi
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, flamenko, foxtrot, harmandalı, latin dansları, merenge, oryantal, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals, zeybek

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul

 • Dans Keyfi Altunizade Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Dans Keyfi Altunizade Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket 1000 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • BO
  B**** & O****

  Biz özel bir dans programı istiyorduk. Tango ile açılış yapmak istedik. temelleri öğrenmek için 1 ay önceden başladık. bütün düğün boyunca yapacağımız tüm dansları da öğrendik paket sayesinde. Özellikle beyler eşim bu konuda son derece destek aldı :) dans keyfiyle görüşmeden dans etmeye düğün yapmaya kalkışmayın :)

Konum

Altunizade Mah., Haluk Türksoy Sok. Başaran İş Merkezi No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%