Tümünü Görmek İçin Tıkla

3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

3.Hava İkmal Sosyal Tesisleri

Ankara'nın ortasında, 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri olarak, kokteyl ve düğün merasimi söz konusu olduğunda akla gelen ilk yer olarak sizleri selamlamak isteriz! Siz de değerli konuklarınızla bu eşsiz deneyimi yaşamak için bizimle işbirliğinde bulunmalısınız. 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri 'nde geçireceğiniz dakikalar sonrasında bu sözlerimizin iddia olmayıp gerçeği yansıttığına siz de şahit olacaksınız. Bu iddialı başlangıcımızı ancak o zaman anlayabilirsiniz. Düğün ve kokteyllerinizde size ev sahipliği yapmaktan onur duyacağız.

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Hizmetleri Nelerdir? 

3.Hava İkmal Sosyal Tesisleri siz ve değerli konuklarınızı 750 - 1000 kişi kapasiteli açık alanı ve 200 - 300 kişi kapasitesi olan kapalı alanıyla ağırlayabilir durumdadır. Ayrıca 2000 kişiye kadar da kokteyl organizasyonu için kullanılabilir bir alana sahiptir. Yemekli ya da yemeksiz olarak düzenlemek isteyeceğiniz açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha nice toplu organizasyonlarınız için adresiniz 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri olmalı.

Aynı anda birden fazla, çeşitli organizasyonun da yapılabildiği 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri'nde unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz takdirde bir organizasyon firmasıyla anlaşabilme olanağınız bulunmaktadır. 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri olarak her adımımız, siz ve değerli misafirlerinizin masal bir gece yaşaması için olacaktır. Dilerseniz bu mutlu gecenizi ve gününüzü ölümsüz kılmak ve anılarınızı unutulmaz yapmak için kendiniz de bir fotoğrafçı getirebilirsiniz. Engelli girişi de bulunan 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri, siz ve değerli konuklarınız için her şeyi tüm ayrıntısıyla düşünüyor, bundan emin olabilir ve gönül rahatlığı ile 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri'ne tüm organizasyonunuzu teslim edebilirsiniz.

Nerede Bulunuyor? Nasıl Ulaşabilirsiniz?

3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri 'nin bulunduğu lokasyon ulaşım için oldukça kolay ve rahat durumdadır. Açık adresimiz Erler Mahallesi Kümeevleri No:140 Etimesgut'tur. Toplu taşımayla gelecek olan misafirlerimiz için 110, 111 ve 175 numaralı otobüsler mekânımıza ulaşım sağlamaktadır. Anatolium Alışveriş Merkezi'nden 340 numaralı otobüs, Karum'dan 114-3 numaralı otobüs ve metro A1 ile de ulaşım sağlanabilir durumdadır. Navigasyon aracılığıyla şahsi araçla gelecek misafirlerimizin açık adresimizi kullanması yeterlidir.

3.Hava İkmal Sosyal Tesisleri 'nin uzman kadrosunun tek isteği sizlere hayallerinizin çok ötesinde bir organizasyon yaşatmak. Siz de kıymetli konuklarınızla bu eşsiz deneyime ortak olmak için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Mutluluğa “Evet” Dediğinizde Yanınızda Olmak İstiyoruz!

Zevkinize uygun olarak dizayn edilmiş salon süslemeleri, havuz başında ve havuz suyu üzerinde özel süslemeler ve masalardaki kristal şamdanlar eşliğinde rüya gibi bir düğün ve benzeri herhangi özel bir organizasyon sizi 3. Hava İkmal Sosyal Tesisleri 'nde bekliyor olacak!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • YY
    Y****

    İnanılmaz nezih bir yer! Havuz başında, çok coşkulu, rengarenk bir düğünümüz oldu burada. Hatta 5 yıldızlı otel standardında hizmet aldığımızı söyleyebilirim. Sosyal tesis olduğu için zaten dışarıya göre çok uygun fiyatlara, şık ve yemekli bir düğümüz oldu. Organizasyon konusunda da deneyimliler.

Konum

Erler Mahallesi, Etimesgut/Ankara, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%