Tümünü Görmek İçin Tıkla

Asya Düğün & Davet Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Harika Bir Düğün İçin Asya Düğün & Davet Salonu

Evlilik merasimi hazırlıklarına haftalar, kimi zaman aylar öncesinden başlayan çiftler için; şüphesiz ki en önemli sorunlardan bir tanesi de kaliteli bir düğün salonu ihtiyacı olmaktadır. Asya Düğün Salonu, bu alanda uzun yılların verdiği tecrübeyle harmanlanmış olan yetenekli personeli ile birlikte sizler için faaliyet göstermektedir. Asya Düğün & Davet Salonu düğün, kına, nişan, sünnet gibi çeşitli organizasyonlarınızın yanı sıra iş toplantıları, konferanslar, bayi toplantıları gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek salonlara sahiptir. Farklı kişi kapasitesi ile oluşturulmuş olan salonları içerisinde 300 kişiden 1000 kişiye kadar organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilmektedir. Sitemiz aracılığı ile mekan ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, düğün merasiminizi en kusursuz şekilde organize edebilirsiniz. Asya Düğün & Davet Salonu, İstanbul’un önemli ilçelerinden Güneşli’de bulunmaktadır. Bağlar Mahallesi, Atatürk Caddesi 29. Sk. No:2’de konumlanmış olan işletme, her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için hizmet vermektedir.

Bütçe Dostu Düğün

Gelinlik, damatlık, düğün arabası, düğün fotoğrafçısı gibi pek çok detayla ilgilenen çiftlerin; muhakkak ki en dikkat ettikleri konuların başında da bütçe gelmektedir. Düğün hazırlıklarına başlanması ile birlikte çiftlerin pek çok kalem üzerinden çeşitli harcamalar yapmaları gerekmektedir. Düğün merasimi hazırlıklarında yapılan harcamalar, çiftleri çoğu zaman bir endişe içerisine sürüklemekte ve çiftlerin uygun bütçe dahilinde kaliteli ve mükemmel bir düğün yapamayacakları düşüncesine kapılmalarına neden olabilmektedir. Bu noktada Asya Düğün & Davet Salonu, sizler için en uygun fiyat teklifini sunmak için çaba göstermektedir. İşletme, sizlere yalnızca düğün organizasyonunuz konusunda değil, yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile size tüm konularda yardımcı olmaya çalışacaktır. Bununla birlikte, yapacağınız düğünden beklentileriniz dahilinde fiyatlar da farklılık gösterebilmektedir. Düğüne katılacak olan kişi sayısı, düğünün yapılacağı tarih aralığı, hafta içi ya da hafta sonu düğün organizasyonu gibi detaylar, nihai fiyatın ortaya çıkmasında da pay sahibi olacaktır. Düğün gününüzden beklentilerinizi ve istediğiniz hizmetleri bizlerle paylaşmanız halinde Asya Düğün & Davet Salonu sizler için en iyi teklifi sizlere sunacaktır.

Misafir Memnuniyetinde Kalite

Asya Düğün & Davet Salonu, sizlerin düğün konusunda yaşadığı endişeyi ve stresi en iyi şekilde anlayabilecek profesyonel bir ekibe sahiptir. Bu ekip, düğün gününüze dek her şeyin mükemmel bir şekilde tasarlanması ve dizayn edilmesi noktasında çaba göstermektedir. Sizler de isteklerinizi bizlere belirtmeniz halinde ekibimiz derhâl göreve koyulacak ve sizlere muhteşem bir organizasyon sunmak için çalışacaklardır. Düğün sahiplerinin memnuniyeti kadar düğüne katılacak olan misafirlerin memnuniyetinin de çok önemli olduğunun farkındayız. Salondaki profesyonel ekip, düğününüze katılacak olan her misafire tıpkı düğün sahibine gösterilen gibi özel ilgi ve alaka göstermektedir. Asya Düğün & Davet Salonu’nun uzun süredir en çok tercih edilen salonların arasında olmasının bir sebebi de budur.

Düğünü Şansa Bırakmayın

Düğün merasimleri, evlenen çiftler için son derece eğlenceli ve coşkulu geçen etkinliklerdir. Hayat boyunca yalnızca bir kez yaşanan bu özel gecenizin mükemmel şekilde yapılabilmesi adına profesyonel kişiler ve işletmeler ile çalışmanız önem arz etmektedir. Bu noktada Asya Düğün & Davet Salonu, uzun yıllardır biriktirmiş olduğu tecrübenin verdiği beceriler sayesinde, en başından en sonuna düğün organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirecektir. Sizler de Asya Düğün & Davet Salonu sayesinde düğün telaşınızı bir kenara bırakacak, profesyonelliğin verdiği güven ile birlikte bu muhteşem gecenizi coşkuyla geçirme fırsatı yakalayacaksınız.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • HH
    H****

    Asya Düğün Salonu çok lüx ve ihtişamlı bir yer.bizim düğünümüzde sanki saraylardaki gibi hissettik kendimizi.500 kişiye yemekli bir davet verdik.her sey sorunsuz oldu.personelden den memnun kaldık.servisler hızlıydı.eğlence olarak da orkestra istediğimiz şarkiları çaldı.yöresel türküler istedik,düşünmeden çaldılar.yani güzel bir düğün yaptık.

Konum

Bağlar Mah. Atatürk Cad. 29. Sok. No:2 Güneşli-İstanbul-Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%