Tümünü Görmek İçin Tıkla

Avcılar Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Avcılar Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul’un en büyük ilçelerinden Avcılar ilçesinde bulunan evlendirme dairesi, Zübeyde Hanım Nikah Sarayı olarak da bilinmekte. Avcılar Belediyesi’ne bağlı bu Avcılar Evlendirme Dairesi, 150 TL’den başlayan başlangıç paketi ve kiralama fiyatları ile sizlere sunulmakta. Nikah paketlerinin detayları ve farklı fiyat alternatiflerini yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca, çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bu evlendirme salonunun olanakları, davet alanı kapasiteleri ve dahası için sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Nikah Salonun Sunduğu Olanaklar

Beyaz rengin asaleti ve yarattığı huzur verici atmosfer, en özel anınızda bu nikah dairesinde. Zübeyde Hanım Nikah Sarayı, sadece zarafeti ile değil, aynı zamanda salonda yer alan orijinal dekorasyon temaları sayesinde de, fotoğraf çekimlerinin aranan iç mekanlarından. Gelin - damat yolu olarak bilinen meşhur merdiven sayesinde, burada en güzel çekimleri gerçekleştireceksiniz. Üstelik bu nikah salonunda, dışarıdan video e fotoğraf ekibi temin etmenize müsaade edilmekte. Mekanda bulunan geniş fuaye alanı sayesinde, en unutulmaz kokteyl davetlerini de burada tesis edebilirsiniz. Kokteyl davet kapsamında sadece nikah davetleri değil, müzikaller, tiyatrolar veya mezuniyet törenleri de düzenlenmekte. Mekanın 250 kişilik kapalı konferans salonu ve son model ses - sahne sistemleri, en güzel organizasyonları temin etmenize fırsat vermekte. Ayrıca, Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi’nde her türlü ihtiyacınız için bir teras kafe bulunuyor.

Avcılar Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Nikah paketleri hafta içi ve hafta sonu farklılık arz etmekte. Avcılar Evlendirme Dairesi hafta içi mesai saatleri içinde düzenlenecek nikahlarda, sizlerden sadece 140 TL’lik evlendirme cüzdanı ücreti alınmakta. Mesai saatleri dışında kokteyl paket dahilinde düzenlenecek nikahlarda ise, her şey dahil paket alternatifi sunulmakta. Bu paket seçeceğiniz menüye bağlı olarak 400 TL’den başlayan fiyatlarla siz çiftlerimize sunulmakta.

Hangi Belgeler Gerekli?

Zübeyde Hanım Nikah Sarayı ile gerçekleştireceğiniz nikahlarınızda bazı belgelere ihtiyacınız var. 4 vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı, aile hekimi tarafından düzenlenen sağlık raporu, gerekli belgelerden. Nikah randevusu almak için hafta içi 08:30 - 12:30 saatleri arasında evlendirme memuruna başvurmanız gerekmektedir. Hazırlanan evrakların geçerlilik süresinin 6 ay olduğunu hatırlatalım. Ayrıca, nikahtan yarım saat önce nikah şahitlerinin nüfus cüzdanları ile beraber nikah dairesinde olmaları gerekmektedir.

Zübeyde Hanım Nikah Sarayı Nerededir?

76O numaralı hat ile otogardan, 147 numaralı hat ile Şahintepe’den, A239 ve A32 ile Küçükçekmece’den mekana ulaşabilirsiniz. İstanbul ili Avcılar ilçesinin tam merkezinde bulunan bu Avcılar Evlendirme Dairesi, Avcılar Belediye Binası’na da oldukça yakın bir konumda. Araçla ulaşmak isteyen çiftlerimiz için açık adresi belirtelim: Ambarlı, Cumhuriyet Cad. No:2, 34315 Avcılar / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Avcılar Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Avcılar Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Avcılar Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Avcılar Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Ambarlı, Cumhuriyet Cad. No:2, 34315 Avcılar / İstanbul.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%