Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bahçelievler Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Bahçelievler Evlendirme Dairesi Hakkında

Yayla Nikah Salonu olarak da bilinen Bahçelievler Belediyesi’ne bağlı bu evlendirme dairesi, burada ikamet eden bütün çiftlerimize kapılarını açıyor. Gerek ulaşım kolaylığı ile, gerek sunduğu fiyat listesi ile oldukça uygun olanaklar sunan Yayla Evlendirme Salonu, Bahçelievler Kültür Merkezi binasının içinde hizmet vermekte. 250 TL'den başlayan güncel başlangıç paketi fiyatları ve diğer kiralama bilgilerini bulabilirsiniz. Nikah akdi için gerekli belgeleri de bu yazımızda bulabilirsiniz.

Olanaklar

Bahçelievler ilçesi, kalabalık nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden. Haliyle artan nikah salonu talebi sonucunda, Yayla Nikah Salonu, ek olarak bir diğer nikah salonu daha belediye tarafından vatandaşların hizmetine sunulmuştur. Kuyumcukent AVM’nin içinde bulunan bu evlendirme salonu, hem belediye hizmet standartları, hem de lüks AVM konforu sayesinde en çok rağbet gören nikah dairelerinden. Yayla Nikah Salonu yapısında konferans salonu tarzında oturma düzeni bulunmakta ve mekanın kendine özel otoparkı da mevcut. Modern sahne ve aydınlatma ekipmanlarının yanında özgün tasarımlar ve projeksiyon araçları da Kuyumcukent Bahçelievler Evlendirme Dairesi’nde. Burada da Yayla Evlendirme Dairesi’nde de nikaha gelemeyen konuklarınız için canlı yayın hizmet sunulmaktadır. Yayla Nikah Salonu ise, yemekli davet verebileceğiniz gibi kokteyl tarzında nikahlar da düzenleyebilirsiniz. Sahne ve oturma düzeni de oldukça kalabalık kitlelere hitap eden bu mekanda, sadece nikah değil, toplu iftar davetleri, tiyatro gösterimleri ve mezuniyet törenleri düzenlenebilmekte.

Bahçelievler Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Belediye meclisi tarafından belirlenen güncel fiyatlar şu şekilde: Bahçelievler ilçesi sınırları içinde ikamet eden çiftlerimiz, hafta içi nikahlar için 250 TL, hafta sonu nikahlar için, 400 TL ödemekteler. Eğer çiftlerden ikisi de Bahçelievler’de ikamet etmiyorsa, hafta içi 600 TL, hafta sonu 750 TL ödemektedir. Yabancı uyruklu kişiler de Bahçelievler Evlendirme Dairesi ile evlilik akdini gerçekleştirmekteler. Yabancı uyruklu kişilerin taşıdıkları koşula göre 350 TL ile 850 TL arasında fiyat farklılıkları söz konusu. Daha detaylı bilgi almak için lütfen "Ücretsiz Teklif Al" bölümüne başvurunuz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evlilik müracaatları, yalnızca Belediye Kültür Merkezi binasının içinde konumlanan Bahçelievler Yayla Nikah Salonu ile yapılmakta. Belgeleri buraya hafta içi mesai saatleri içinde teslim ederek gün almanız gerekmekte. Gerekli belgeler ise; 4 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı ve Sağlık Ocağı’ndan alınacak bir sağlık raporu.

Bahçelievler Yayla Nikah Salonu Nerede?

İstanbul ili içerisinde Bahçelievler Metro Durağı’na ve Yayla Otobüs Durağı’na yürüme mesafesinde olan bu nikah dairesi, İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde bulunuyor. Açık adresi ise şu şekilde: Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asf Cad No:111, 34180 Bahçelievler / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bahçelievler Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Bahçelievler Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 250 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Bahçelievler Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bahçelievler Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%