Tümünü Görmek İçin Tıkla

Başkent Öğretmenevi

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Başkent Öğretmenevi

1993 yılında hizmete giren Başkent Öğretmenevi, geniş kapasitesi ve uzman ekip arkadaşları sebebi ile Ankara’da en çok tercih edilen mekânların başında gelmektedir. Mekânımızda sadece düğün değil, aynı zamanda nişan ve söz törenleri gibi evlilik öncesi aktivitelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Başkent Öğretmenevi, sizlere hayalinizdeki bir organizasyonu sunmaktan onu ve gurur duymaktadır! Bizler, Başkent Öğretmenevi olarak, Ankara’daki diğer mekânlardan son derece farklı olduğumuz garanti etmekteyiz! Sizler de Başkent Öğretmenevi’ne gelerek farkımızı fark etmek ister misiniz?

Başkent Öğretmenevi Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Öğretmenevimiz geniş kapasitesi ile birlikte sizlere 750 kişilik davetlerinizde ev sahipliği yapmaktadır. Salonumuzun geniş ve ferah olmasını, kolonsuz olmasına borçluyuz. Başkent Öğretmenevi’ne sadece sizleri değil, aynı zamanda davetlilerinizi de düşünüyoruz! Davetleriniz salonumuza kendi araçları geldiklerinde, salonumuzun özel kapalı otoparkını ücretsiz olarak kullanabilirler! Evet, yanlış görmediniz! Salonumuza ait otopark misafirlerinize en özel günlerinizdeki etkinliklerinizde ücretsiz olarak tahsis edilecektir! Mekânımızda gerçekleştirmek istediğini etkinliklerinizin dışında özellikle nişan ve düğün fiyatları, bütçenizi sevindirecek. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi Nerededir? Başkent Öğretmenevi’ne Nasıl Gidilir?

Mekânımı konumu itibari ile kolay bulunabilecek bir yerdedir. Salonumuza kendi araçlarınızla ve EGO araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Belirttiğimi şu EGO hatlarını tercih edebilirsiniz: 178-3, 339-3 ve 339-3. Bu hatları kullandığınızda Gazi Hastanesi’nin karşısındaki durakta inerek kısa süre içerisinde Başkent Öğretmenevi’ne ulaşabilirsiniz. Salonumuzun ayrıntılı adresini öğrenmek istiyorsanız, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi’nde Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Söz Törenleri
 • Nikâh Merasimleri
 • Kokteyller
 • Balolar
 • Mezuniyet Törenleri
 • İftar Yemekleri
 • Yemekli ve Yemeksiz Davetler
 • Çeşitli Eğlenceler gibi sayısız organizasyonunuzda Başkent Öğretmenevi’ni tercih edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda tamamen alanında uzman ekip arkadaşları ve yetenekli aşçılarımız sizlere eşlik edecektir.

Her Şeyimizle Bizler Sizlerin Yanınızda Olduğumuzu Belirtmek İstiyoruz!

Bir genç kızın hayatındaki en özel anlardan bir tanesi nişanlanacağı andır! Nişan, evlilik için atılabilecek en önemli adımdan sadece bir tanesidir. Bizler de Başkent Öğretmenevi olarak bunun bilincindeyiz ve sizlere evlilik için atabileceğini en özel adımlardan birinde her şeyimizle yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Salonumuzda gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikleriniz için bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sayfamızdaki videoları izleyebileceğiniz gibi, videolar için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Bu şekilde aklınızda soru işareti kaldıysa, yardımcı olacaktır.

Profesyonelliğimize Güvenebilirsiniz!

Bizler en iyi olduğumuz işi gerçekleştiriyoruz. Başkent’te bulunan öğretmenevine gelin ve bütün etkinlikleriniz akıllarda kalıcı bir şekilde planlansın! Organizasyonlarınız yıllar sonra da hatırlansın ister misiniz? O halde ne duruyorsunuz? Hemen mekânımıza gelin, organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar mükemmel bir şekilde planlayalım. Bu şekilde organizasyonlarınız yıllar sonra bile akıllardan çıkmasın! Bizlere ve profesyonelliğimize güvenin. Tercihinizi gönül rahatlığı ile bizden yana kullanabilirsiniz!  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • HH
  H****

  Ankara’a uygun fiyatlara otel düğünü konseptli bir düğün hayali kuruyorsanız siz de bizim gibi gözünüz kapalı Başkent Öğretmenevi’ni tercih edebilirsiniz. Sosyal tesis olduğundan fiyatlar makul, çalışanlar titiz ve ikramlar şahane. Salonu da gayet geniş

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%