Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Hakkında

Ege'nin incisi İzmir Bayraklı'da bulunan Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi birçok çiftin mutluluğa attıkları ilk adımda tercih ettikleri bir mekan. Nikah salonu ve evlendirme dairesi başlığında adından söz ettiren salonun kiralama fiyatları 160 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Giriş katında faaliyet gösteren evlendirme dairesinde beyaz renk detayları ön plana çıkıyor. Beyaz renk nikah masası tercihiyle berrak bir görünüm yakalanmış. Nikah masasının ortasında kullanılan boyutu büyük beyaz çiçekler masadan sarkıtılarak kullanılmış. Ayrıca masadan sarkıtılan beyaz ip detaylarıyla sade ve şık bir ortam oluşturulmaya çalışılan Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi, samimi bir ortamda nikah merasimleri isteyen çiftler için ideal bir yer.  Üstelik dilerseniz, Bayraklı Belediye Başkanının iyi dileklerini ilettiği panonun önünde fotoğraf çekilebilirsiniz. 75 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan mekanda sevdiklerinizle birlikte mutluluğunuzu paylaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Salon nikahı, özel bina ve salonlarda hizmet sunan Bayraklı Merkez Nikah Salonu ücretleri şu şekilde: Salon nikahı 30 dakika süreyle mesai saatleri içerisinde 160 TL iken, mesai saatleri dışında kiralama fiyatları 180 TL. Hafta sonu ve resmi tatillerde gerçekleşen nikahlarda, nikah salonu kiralama fiyatları ise 200 TL olarak belirlenmiş. Özel binalarda veya salonlarda yapılan nikah işlemlerinse, mesai dışı fiyatı 200 TL. Hafta sonu ve resmi tatillerde ise bu fiyat 220 TL şeklinde belirlenmiş. Uluslararası aile cüzdanı bedeli ise 140 TL'dir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah İşlemi İçin Gerekli Belgeler

Bayraklı Merkez Nikah Salonu nikah başvuru işlemi için istenilen genel belgeler şu şekilde:
  • Çift nüfus cüzdanlarının asılları ve birer fotokopileri
  • Beşer adet vesikalık fotoğraf
  • Aile hekimi onaylı sağlık raporu
Çiftler işlemler için birlikte hareket etmelidir. Çiftlerden en az biri belediye sınırları içerisinde ikamet etmelidir. Evrakların geçerlilik süresi 6 aydır.

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Nerededir?

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan salona, ulaşım konusunda oldukça avantajlı. Konumundan dolayı salona toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca özel araçla ulaşmak isteyenler için otopark imkanı sunan mekanın açık adresi şöyle; 1900 / 1 sokak No: 2 / A (Kocaman kereste atölyesi arka sokağı) Bayraklı / İzmir.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 160 TL, her şey dahil paket 200 TL

  • Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 75 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Bayraklı, Adalet, 1900. Sokak No:2/A, Bayraklı/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%