Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bergama Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Bergama Evlendirme Dairesi Hakkında

Tarihi özellikleriyle göze çarpan İzmir Bergama’da bulunan Bergama Evlendirme Dairesi sunduğu hizmetlerle çiftlerin beğenisi toplayan bir nikah salonu. Nikah salonu ve evlendirme dairesi başlığında tercih edilmeye devam eden mekanın nikah salonu kiralama fiyatları 150 TL’den başlıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi için"Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Şehir merkezinde bulunan ve 3 katlı hizmet binasıyla ön plana çıkan Bergama Belediyesi, binanın sahip olduğu özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Bergama Evlendirme Dairesi girişindeki palmiye ağaçları ilk göze çarpan detaylardan. Bordo konferans sandalyesi kullanılan mekanda beyaz nikah masası tercihine gidilmiş. Masa ortasında çiçek aranjmanları kullanılmış. Klima ve ısıtma sistemi bulunan mekanda her mevsim rahatlıkla nikah törenleri gerçekleştirebilirsiniz. 150 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan evlendirme dairesinde ‘EVET’ kelimesini huzurla dile getirebilirsiniz.

Bergama Nikah Salonu Ücretleri

Bergama Evlendirme Dairesi'nde hafta içi nikah ücreti 150 TL iken hafta sonu nikah salonu kiralama ücreti 250 TL olarak belirlenmiş. Mesai saatleri içerisinde yapılan nikahlardan ücret alınmıyor. Ayrıca salonda gazi ve engellilerden ücret alınmadığı gibi şehit, gazi ve engelli yakınlarından da ücret alınmamakta. Kamu yararına çalışan dernekler de salonun hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor. Mekanın farklı gün ve saatlere göre değişiklik gösteren fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Bergama Evlendirme Dairesi nikah başvuru işlemleri için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Fotoğraflı nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Dört adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş olmalı)
  • Aile hekimi onaylı sağlık raporu

Nikah işlemleri için çiftler birlikte hareket etmeli ve başvuruyu kabul eden memur tarafından imzaları alınmalıdır. Çiftlerden en az biri Bergama sınırları içerisinde ikamet etmelidir. Farklı bir ilçeden gelen çiftler izin belgesi almalıdır.

Bergama Evlendirme Dairesi Nerededir?

İzmir Bergama’da bulunan evlendirme dairesine ister toplu taşıma isterseniz de özel araçla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından otobüsü tercih edenler 835 numaralı aracı tercih ederek nikah salonuna yakın bir yerde inebilir. Özel araçla ulaşıp mekan otoparkı imkanından yararlanmak isteyenler için evlendirme dairesinin açık adresi şöyle; Ertuğrul Mahallesi, Eski Belediye Caddesi No:1 35700 Bergama / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bergama Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Bergama Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları : Fiyatları

  • Bergama Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bergama Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Ertuğrul, Eski Belediye Caddesi no 1, 35700 Bergama/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%