Tümünü Görmek İçin Tıkla

Beykoz Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 500

Kapasiteler

Hakkında

Beykoz Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul ilinde 2018 yılında yenilenen yüzüyle siz kıymetli çiftlerimizin hizmetine sunulan Beykoz Belediyesi’ne bağlı bu evlendirme dairesi, modern olanakları ve özel fırsatlarla sizleri bekliyor. Kanuni Parkı’nda bulunan ve göle bakan manzarası ile, fotoğraflarınız için de alternatifsiz bir arka plan mevcut. 150 TL’den başlayan başlangıç fiyatları, Beykoz Evlendirme Dairesi içerisinde bulunan olanaklar, kiralama seçenekleri ve nikah için gerekli belgeleri bu yazımızda açıkladık.

Olanaklar

Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı’nın göbeğinde bulunan ve göl manzarasında nikah imkanınızı ayaklarınıza getiren Beykoz Nikah Salonu geniş bir otopark bile bulunmakta. İçeriğinde konferans oturma düzenine sahip salon, fuaye alanı, takı salonu, büfe, kafeterya, kulis odası, fotoğrafçı, kuyumcu, çiçekçi dükkanı, mescit, toplantı salonu ve idari ofis odaları bulunuyor. Yeşilliklerin arasında ve bu kadar geniş imkanlara sahip Beykoz Nikah Salonu, şimdiye kadar nikahını kıydığı çiftlerden tam not almış durumda. 200 - 300 kişinin ağırlanabildiği bu mekandaki park kapasitesi ise 250 civarında. Mekanın diğer olanağı ise, konferans salonlarında bulunan son teknoloji ışıklandırma ve iklimlendirme aygıtları.

Beykoz Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Başlangıç paketi kapsamında düzenlenecek nikahlar, hafta içi mesai saatleri arasında gerçekleştirilmekte. 150 TL'den başlayan başlangıç paketi ücretine evlilik cüzdanı ücreti dahil. Başlangıç paketinde ayrıca kiralama ücreti bulunmamaktadır. Her şey dahil paket adı verilen bir diğer paket ise, mesai saatleri dışında gerçekleşen kokteyl tarzı düğünlerde söz konusu. Beykoz Evlendirme Salonu’nda bu paketin ücreti ortalama olarak 400 TL ile 500 TL civarında. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümüne başvurabilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Aile hekiminden alınacak sağlık raporu 4 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı sizden istenen belgelerden. Eğer Beykoz dışında ikamet etmekteyseniz, ikametgah adresinizden Evlilik İzin Belgesi de temin etmeniz gerekiyor. Yabancı şahıslar da Beykoz Nikah Salonu ile evlenebilmekte. Bunun için yurt dışı uyruklu kişilerden Evlenme Ehliyet Belgesi istenmekte.

Beykoz Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ümraniye İzci Kampı Otobüs Durağı’na sadece 300 metre olan Beykoz Nikah Salonu, 11H, 15TY numaralı Çifteçınarlar güzergahlı otobüs hatları ile ulaşım mümkün. İETT Spor Tesisleri otobüs durağından geçen Hekimbaşı ve Ümraniye güzergahlı C312 numaralı otobüsleri kullanarak da buraya ulaşılmakta. Geniş bir otopark imkanının da bulunduğu bu tesise araçla da ulaşılmakta. Beykoz Nikah Sarayı’nın açık adresi ise şu şekilde: Yenimahalle, Kanuni, İstanbul Kent Ormanı, Küçüksu Cad., 34820 Beykoz, İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Beykoz Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Beykoz Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 500 TL

  • Beykoz Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Beykoz Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%