Tümünü Görmek İçin Tıkla

Beyoğlu Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul ili Şişhane Meydanı’nda bulunan ve eskiden Taksim Sanat Galerisi adıyla bilinen bu nikah dairesi, Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı. Dış mimarisi ve binanın içindeki eşsiz estetik dizayn, sizleri romantizm ve sıra dışılık atmosferinin doruklarına taşıyacak. 150 TL gibi çok cazip bir başlangıç paketi fiyatları bulunur. Kiralama seçeneği ve diğer nikah paketlerini Beyoğlu evlilik işlemleri hakkında detaylı bilgiyi edinebileceğiniz gibi, Beyoğlu Evlendirme Dairesi özelliklerini, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Nikah Salonun Sunduğu Olanaklar

Beyoğlu Nikah Salonu, geniş ve modern ekipmanlarla donatılmış 164 kişilik bir konferans salonu bulunuyor. Burada kullanılan son teknoloji ısıtma sistemleri, sinevizyon gibi yansıtma araçları ve ses - aydınlatma ekipmanları sayesinde sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Olur da herhangi bir aksilikle karşılaşacak olursanız, mekanda bir teknik ekip bulunmakta. Beyoğlu Nikah Salonu içerisinde gelin ve damada özel ayrılan bir oda bulunuyor. Burada hazırlıklarını yapan çiftimiz isterlerse doğrudan nikah salonuna geçebilmekte. Mekanda geniş bir fuaye alanı bulunuyor. Bu sayede kokteyl kapsamında davetler gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bunların haricinde ayrı bir takı alanı var ve bu takı alanı davetli sayısına göre bölmelere ayrılabilmekte.

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Mekanın fiyatları, seçeceğiniz nikah paketine göre farklılık göstermekte. Örneğin, hafta içi ve mesai saatlerinde düzenleyeceğiniz etkinlikler için, başlangıç fiyatı söz konusu. Beyoğlu Dairesi, evlilik cüzdanı ücretine göre değişebilen başlangıç fiyatı, güncel olarak 140 TL'dir. Mesai dışı ve kokteyl davetlerde ise 500 TL’den başlayan fiyatlar söz konusu olabilmekte. Ufak yemekli davetler de verebileceğiniz Beyoğlu Nikah Salonu, her koşul sizlere özel ayarlanmakta. Her şey dahil paket ile, mekan dışından catering firması, organizasyon sorumlusu veya kamera ekibi de temin etmeniz mümkün.

Müracaat İçin Gerekli Evraklar

Beyoğlu Nikah Salonu ile nikah yapmak istiyorsanız ancak Beyoğlu dışında ikamet ediyorsanız, kendi ikametgah yerlerinden İzin Belgesi edinmek durumundasınız. Onun haricinde, başvuran herkesten istenen bazı belgeler mevcut. Nüfus cüzdanı fotokopisi, 5 adet vesikalık fotoğraf ve Aile Hekimliği’nden alınan ıslak imzalı belgeleri başvuru esnasında şahsen ibraz etmeniz gerekli.

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Nerededir?

İstanbul ilinin en merkezi konumlarından birinde olan bu Beyoğlu Nikah Salonu, bütün toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir. Mekanda bulunan otopark sayesinde şahsi araçla dahi ulaşılabilmekte. Mekanın açık adresini belirtmekte fayda var: Bedrettin Mahallesi, Okçu Musa Caddesi, No:2-1, Şişhane / Beyoğlu (Şişhane Meydanı) İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Beyoğlu Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Beyoğlu Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 500 TL

  • Beyoğlu Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Beyoğlu Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 140 - 160 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%