Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bonjur Bahçe Davet Alanı

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Bonjur Bahçe Davet Alanı Hakkında

İstanbul Çekmeköy konumunda kır düğünü hizmeti veren Bonjur Bahçe Davet Alanı, aklınızdaki organizasyon için dört dörtlük bir etkinlik yaratıyor. Kır düğünü ortamını şık bir dekorasyon eşliğinde hazırlayan mekan, özel gününüzü eksiksiz bir planlamayla ele alıyor. Geniş katılımlı bir davet alanını yaratarak da ferah bir dış mekan atmosferi sunuyor. Mekanın, düğünü fiyatlar ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Bonjur Bahçe, kır düğünü konseptine göre bir düğün organize eden mekan olarak dikkat çekiyor. Düğünün gerekli hizmetleri ile isteklerinizi bir kenara not ediyor. Açık davet alanı dışında kapalı bir davet salonunu bulundurarak da farklı organizasyon taleplerini yerine getiriyor. Mekanın kır düğünü organizasyonlarında paylaştığı alan, 600 kişiyi ağırlarken kapalı salonu ise 200 davetliyi ağırlayabiliyor. Kır düğününe yakışacak bir dış mekan tasarımına sahip açık alan, masa düzeni ve dekorasyonu ile de şıklığı tamamlıyor. Masa ve sandalye dekorasyonunda isteklerinizi dinleyen mekan, açık alana da yakışacak bir rengi öne çıkarıyor. Genel olarak ise altın sarısı sandalyeler, beyaz rengin hakim olduğu dış mekan tasarımı ve masa düzeni organizasyona güzellik katıyor.

Bonjur Bahçe Davet Alanı Kır Düğünü Fiyatları

Mekan, kır düğünü ve diğer davetler için açık ve kapalı organizasyon alanları yaratıyor. Ayrıca alan dışında hizmetler konusunda da organizasyonun gerekli aşamalarını tamamlıyor. Kır düğününde de gerekli hizmetleri ele alan mekanın, kır düğünü fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişebiliyor. Mekanın belirlediği fiyatlar ve organizasyon detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Bonjur Bahçe, sadece kır düğünü hizmeti vermeyen mekan; nişan, davet, nikah, mezuniyet partisi ve kına gecesi etkinlikleri için de organizasyon düzenliyor. Kır düğünü organizasyonu öncesinde, taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek de en iyi düğün hizmetini vermeye hazır oluyor. Mekan, düğünün en gerekli hizmetlerinden biri olan yemek veya kokteyl sunumuna da ayrıca dikkat ederek düğün günü planlamasına devam ediyor. Gününüzün keyifli geçmesi adına sahne sistemi ve müzik de planlamaya dahil ediliyor. Günün tebessümlerle geçen anlarını kaydetmeye hazırlanan bir fotoğraf çekim alanı da organizasyondaki yerini alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çekmeköy ilçesinde bulunan Bonjur Bahçe mekanına, kişisel araçlarınızla gelebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla gelecekseniz ise 138, 139, 139A, 139D ya da 139T numaralı İETT hatlarından birini tercih edebilirsiniz. Koçullu, Alemdağ Şile Yolu No:156 D:A2, 34799 Çekmeköy / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Koçullu, Alemdağ Şile Yolu No:156 D:A2, 34799 Çekmeköy/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%