Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bozhane Green Park

5.0 (3 Yorum)
None

Hakkında

Bozhane Green Park

Beykoz’un eşsiz İstanbul manzarasına karşı bir kır düğünü teklifini size Bozhane Green Park sunuyor! İsmini muhteşem yeşillikteki bahçesinden ve mis gibi kokan ağaçlarından alan Bozhane Green Park’ta ihtişamlı ve geniş kapsamlı bir kır düğünü yapmak sizin elinizde! “Hala daha düğün salonu seçemedim” içime sinen bir kır düğünü yapmak istiyorum” diyenlerdenseniz Bozhane Green Park sizin tüm taleplerinizi karşılayabilir!

Hayranlıkla Bakakalacağınız Bir Yeşil Alan

Bahçesinde yetiştirdiği her türlü meyvenin kokusu Bozhane Green Park ’ı sarıyor! Organizasyonlarınızda ekstra bir mum veya koku kullanmanıza gerek kalmayan Bozhane Green Park’ta ağaçlar size harika kokular sunuyor! Gözlerinizi şenlendirecek çiçekleriyle yeni tomurcuklanan ağaçlar kır düğünü konseptleriniz için birebir! Hasır ve pembenin uyumuyla süslenen Bozhane Green Park ’ın tüm yeşil alanları sizin seçimlerinizle şenlenecek!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahip?

 • Yemekli Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 100-200 kişilik olan Bozhane Green Park’ta kendi organizasyonunuz için davetli listesi çıkarabilirsiniz! Minimum şart koşmayan Bozhane Green Park’ta istediğiniz sayıda davetlinizi açık havada ya da kapalı alanda ağırlayabilirsiniz! Maksimum kapasitesi 2.000 olan Bozhane Green Park’ta unutulmayacak güzellikte kır düğünü yapmak için acele edin!
Yemekli davetlerinizde alanında uzman servis personelleri Bozhane Green Park tarafından sizlere hizmet verir. Konuklarınızın şık ve hoş bir akşam yemeği yemesini sağladığımız Bozhane Green Park ’ta organizasyonlarınızı mekâna göre bölebilirsiniz. Örneğin, kır düğünü için bahçeyi tercih ederken aynı zamanda yemekli davetiniz için konuklarınızı kapalı alana da davet edebilirsiniz. 200-250 kişilik otopark hizmetini de sizlere sunan Bozhane Green Park’ta araçlarınıza da yer var! Kapalı ve açık otoparkını sizlere vale hizmetiyle vaat eden Bozhane Green Park’ta her detayınız ince ince düşünülür!

Hangi Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Kına
 • Kır Düğünleri
 • Nişan
 • Sünnet Düğünü
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Kutlama Yemekleri
 • Mezuniyet Törenleri
 • Baby Shower
 • Davet ve Resepsiyon gibi çeşitli organizasyonlar Bozhane Green Park organizasyon ekibinin ellerinde hayat bulmaktadır.
Bozhane Green Park’ta daha önce yapılmış tüm etkinlikleri inceleyerek mekânın hizmet ve kapasitesi hakkında bilgi edinebilir veya yorumları okuyarak müşterilerin bakış açısını öğrenebilirsiniz. Böylece, sizin ve konuklarınızın iyi bir akşam geçirmesi için mekân hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulaşım Seçenekleri

Bozhane Green Park ’a kendi araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşımayla da gelebilirsiniz. Araçlarınız için özel vale ve otopark hizmetini sunan Bozhane Green Park ’a otobandan Bozhane Sapağı’na dönmeniz gerekmektedir. Bozhane Sapağı Boğaziçi Cad. No 37/A Cumhuriyetköy Beykoz açık adresini navigasyona yazdığınız da da mekana kısa süre sonra erişim sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacaklar ise 138 numaralı otobüse binmeliler. Bozhane Yolu Beykoz Caddesi duraklarında inerek mekana 1-3 dakika içerisinde giriş yapabilirler.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (3) 5.0

 • MZ
  M**** & Z****

  Kır düğünü yapmak isteyen tüm genç kızlara ve eşlerine burayı öneririm hem havası çok temiz hem ortamı çok temiz ve hizmet de kaliteli mutlaka görmelisiniz :)

 • BT
  B**** & T****

  Ağaçlar.. kır kokusu.. süslemeler ... her şey çok güzeldi. Çok memnun kaldık :)

 • DY
  D**** & Y****

  Biz burayı gördüğümüzde çok pahalı sandık gerçektn ama en kaliteli mekanda burasıydı. ve bütçeside çok uygundu. burayla görüşmeden karar vermeyin der,m, biz çok memnun kaldık. her şey için teşekküre ederiz

Konum

Bozhane Mahallesi, Bozhane Green Park Aile Piknik Yeri, Boğaziçi Cd (Ayazma-Bozhane Yolu), Beykoz/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%