Tümünü Görmek İçin Tıkla

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir Buca’da bulunan Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi farklı dizaynı ve tasarımıyla ön plana çıkıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde şıklığıyla adından söz ettiren evlendirme dairesinde nikah salonu kiralama fiyatları 130 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi ve nikah ücretleri hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi daha girişinde kullanılan çift taraflı gösterişli çiçek aranjmanları gold renk platformlar ile sizi kendine hayran bırakacak. Yine aynı alanda özel olarak dizayn edilen fotoğraf alanında sevdiklerinizle birlikte fotoğraf çekilebilirsiniz. Özel tasarım tüller ve girişteki çiçeklerle süslenen alanda Buca Belediye Başkanının güzel dileklerinin bulunduğu duvar süsünün önünde nikah gününüz için albüm oluşturabilirsiniz. Nikah salonun iç kısmında ise şık tasarımıyla gazebo alanı dikkatleri üzerine topluyor. Bordo renk konferans sandalyesi kullanılan mekanda nikah masası rengi beyaz rengin hakimiyetine bırakılmış. Masada kullanılan ve sarkıtma yöntemiyle sunulan çiçekler ve gazeboya eşlik eden çift taraflı şampanya bardağı dekorlu çiçek sunumu dikkat çekiyor. Gold renk perde ve Atatürk’ün dans eden fotoğrafını oval tabloda sunan evlendirme dairesi zarafetiyle çiftlerin beğenisi topluyor. 200 kişilik kapasitesiyle hizmet sunan evlendirme dairesinde otopark da bulunuyor.

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Buca Belediyesi Nikah Salonu kiralama fiyatları birkaç farklı kategoriye göre incelenmekte. Fiyat detayları şu şekilde: Hafta içi mesai saatleri dışında yapılan nikahlar için nikah salonu kiralama fiyatları 130 TL. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan nikah merasimlerinde ise nikah salonu kira ücreti 200 TL olarak belirlenmiş. Çiftlerin isteğine bağlı özel olarak hazırlanmış binalarda veya salonlarda yapılan nikahlar için belirlenen fiyat ise 360 TL. Mekanda gazi, şehit, engelli ve dar gelirli ailelerin kendilerinden ve birinci derece akrabalarından ücret alınmıyor. Aile cüzdan bedeli ise 140 TL olarak belirlenmiş.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi nikah başvurusu için istediği genel belgeler şöyle;

  • Son 6 ay içinde çekilmiş renkli 6 adet vesikalık fotoğraf,
  • Fotoğraflı nüfus cüzdanı aslı ve fotokopileri,
  • Aile hekiminden alınmış onaylı sağlık raporu.

Çiftlerden en az birisi Buca Belediyesi sınırlarında ikametgah etmelidir. Eğer Buca dışında ikametgah ediyorlarsa çiftler bağlı bulundukları ilçenin evlendirme memurluğundan izin belgesi almalı ve 3 adet fotoğraf getirmelidir.

Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi Nerededir?

İzmir Buca’da bulunan Buca Belediyesi Nikah Salonu, otobüs, tren ve özel araçla ulaşım alternatiflerine sahip. Otobüs hattını kullanmak isteyenler 465, 470, 476, 490 ve 818 numaralı araçları kullanarak evlendirme dairesi yakınlarında inebilirler. Tren güzergahı içinse Menemen – Cuma ovası lokasyonunu takip etmek yeterli olacaktır. Özel araçla ulaşmak isteyenler içinse mekanın açık adresi şöyle; Yıldız mahallesi, 220. Sokak No:79 35400 Buca / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 130 TL, her şey dahil paket 360 TL

  • Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%