Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çengelköy Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Çengelköy Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul Üsküdar Çengelköy’de bulunan Çengelköy Evlendirme Dairesi, sunduğu hizmetlerle ön plana çıkmaya devam ediyor. Birçok çiftin mutluluğa ilk adımında yanında olan evlendirme dairesinin nikah salonu kiralama fiyatları 160 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

100 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan Çengelköy Evlendirme Dairesi, nikah salonu tasarımında kırmızı renk konferans sandalyeleri ve beyaz renk nikah masası tercih etmiş. Nikah masasının her misafirin görebileceği şekilde konumlandırılmış olması sevdiklerinizle iletişiminizi kolaylaştırıyor. Evlendirme dairesinde klima sistemi bulunduğu için misafirleriniz yaz aylarında bile rahatlıkla nikah töreni düzenleyebilirsiniz.

Çengelköy Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Çengelköy Nikah Salonu, farklı zamanlara ve farklı günlere göre değişkenlik gösteren nikah salonu kiralama ücretlerine sahip. Hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleşen nikah merasimleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Ancak, evlendirme dairesinde mesai saatleri dışında gerçekleşen nikah töreni ücreti 160 TL. Hafta sonunda ise nikah işlemleri ve nikah salonu kiralama fiyatı ise 200 TL olarak belirlenmiş. Bayram tatillerinde, özel salon veya binalarda gerçekleşen nikah fiyatları ise 300 TL'ye kadar çıkabiliyor. Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Çengelköy Evlendirme Dairesi nikah başvurusu için istenilen temel belgeler şu şekilde:
 1. Fotoğraflı nüfus cüzdanlarının aslı ve ikişer adet fotokopisi (medeni durumu belirtilen, son 10 yıl içinde değişmiş olan nüfus cüzdanları geçerlidir),
 2.  Aile hekimi tarafından yapılan testler sonucu evliliğe engel olan bir hastalığın bulunmadığını onaylayan sağlık raporu,
 3.  Altı adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı),
 4.  Yabancı uyruklu olan çiftler için evlenme ehliyet belgesi,
 5.  İkametgah Belgesi.
Çiftlerden en az biri Çengelköy’de ikamet etmelidir. Dışarıdan gelen çiftler, kendi belediyelerinden izin belgesi almalıdırlar. Başvurular saat 09.00 – 12.00 ve 13.00 – 15.00 arasında yapılmaktadır. Çiftler başvuru sürecinde birlikte hareket etmelidir.

Çengelköy Evlendirme Dairesi Nerededir?

İstanbul Üsküdar ilçesi sınırlarında bulunan Çengelköy Evlendirme D1airesi, Üsküdar’a olan ulaşım kolaylığı ile göze çarpıyor. Toplu taşıma veya özel araçla gidilebilen evlendirme dairesinde ücretsiz otopark hizmeti de sunuluyor. Nikah salonunun açık adresi ise şöyle: Güzeltepe Mahallesi, Prof. Dr. Beynun Akyavaş Caddesi No:94 34680 Üsküdar – Çengelköy / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çengelköy Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Çengelköy Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 160 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Çengelköy Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Çengelköy Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Güzeltepe, Profesör Doktor Beynun Akyavaş Caddesi No:94, Üsküdar/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%