Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çeşme Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 150
Her Şey Dahil 450

Kapasiteler

Hakkında

Çeşme Evlendirme Dairesi Hakkında

Nikah sonrasında hemen balayı tatili safhasına geçmek kulağınıza nasıl geliyor? Eğer bu cümle sizi heyecanlandırdı ise Çeşme Evlendirme Dairesi ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Birçok çift tarafından tercih edilen İzmir ili Çeşme Belediyesi Nikah Salonu, geniş olanakları ile sizi bekliyor. Nikah salonu kiralama fiyatları 250 TL’den başlayan ilçedeki en güncel bilgiler aşağıda yer alıyor.

Çeşme Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

DüğünBuketi.com editörleri olarak Çeşme Nikah Salonu fiyatları hakkında bilgi vermeden önce bir konuya açıklık getirmek istiyoruz. “İkametgah adresimiz Çeşme değil, Çeşme’de evlenebilir miyiz?” sorusu ile sıkça karşılaşıyoruz. Size müjdeli haberi verelim; evet evlenebiliyorsunuz, ancak tek bir şart ile; evlilik izin belgesi. İkametgah adresinizin bağlı olduğu belediyeden evlilik izin belgesi alarak Çeşme Belediyesi’ne başvurmanız durumunda nikah akdinizi bu güzel yerde gerçekleştirebilirsiniz. Çeşme Nikah Salonu başvuru fiyatları ise 250 TL ile 390 TL arasında farklılık gösteriyor. Çeşme Nikah Salonu ile ilgili en net fiyatı almak için ise “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz. DüğünBuketi.com’a özel kampanyalar ile oluşacak fiyatı görünce siz de çok şaşıracaksınız.

Kapasiteleri & Özellikleri

Çeşme Nikah Salonu, İzmirli çiftlerin hayallerindeki evlendirme dairesi olarak kabul ediliyor. İlçenin git gide popüler bir hale gelmesi ile birçok çift evliliğinin ilk günlerini Çeşme’de geçirmek istiyor. Bu da Çeşme Evlendirme Dairesi yoğunluğunu bir hayli arttırıyor. Çeşme Belediyesi Nikah Salonu hakkında doluluk bilgisi almak için ücretsiz organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsiniz. 300 kişilik kapasiteye sahip olan Çeşme Nikah Salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımı ile ferah bir atmosfer sunuyor. Ayrıca Çeşme Belediyesi; 100 araçlık otopark kapasitesi ile de dikkat çekiyor. Dışarıdan temin edebileceğiniz fotoğraf çekim ekibi için de gerekli çalışma koşullarını sağlayan Çeşme Belediyesi, canlı yayın izni de veriyor.

Çeşme Nikah Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İnönü Mahallesi konumunda bulunan Çeşme Nikah Salonu; İzmir merkezinden 55 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. 879 numaralı otobüs seferi ile ulaşabileceğiniz konuma özel araçları ile gidecek DüğünBuketi.com okuyucuları için açık adres şu şekilde; İnönü Mahallesi, 2001. Sokak, No:2, Çeşme / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Çeşme Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Çeşme Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 450 TL

  • Çeşme Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Çeşme Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%