Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çınar Düğün Sarayı

5.0 (3 Yorum)
None

Hakkında

Saraya Has Bir Konsept: Çınar Düğün Sarayı

Mutlu ve huzurlu bir geleceğe adım atmak için ideal bir tercih olan Çınar Düğün Sarayı, salon düğününüzü benzersiz bir hale getirmeyi hedefliyor. Düğün Buketi, sunduğu avantajlarla size Çınar Düğün Sarayı’nda ayrıcalıklı bir düğün teklif ediyor. Bir kadın ve erkeğin en çok arzu ettiği şey, harika bir atmosferde dünya evine girmektir. Çınar Düğün Sarayı’nda yapacağınız salon düğünü ile bu arzunuz gerçekleşmiş olacak. Salon dizaynı ve dekoru ile göz dolduran mekanda, sizi ve misafirlerinizi memnun etmek için her şey en ayrıntısına kadar düşünüldü. Kararınızı verdiğinizde Çınar Düğün Sarayı, tüm organizasyonu arzu ettiğiniz şekilde yapıyor. Kapalı alanda hizmet veren Çınar Düğün Sarayı, salon düğününüzün ve diğer organizasyonlarınızın ferah bir ortamda geçmesi için yüksek tavanlı bir mimariye sahiptir. 400-500 kişilik geniş oturum alanı ve pisti ile sizin ve misafirlerinizin rahatça eğlenmesini sağlıyor. Masaların arasından zahmetsizce geçebiliyor, kimseye çarpmadan yürüyebiliyorsunuz. Çınar Düğün Sarayı, salon düğünleri için benzersiz bir mekandır. Ancak salon düğününün dışında başka pek çok organizasyon da yapılabiliyor. Tüm bu organizasyonlarda güler yüzlü ve işinin ehli personelimiz konsepte uygun hizmet veriyor.
 • Açılış
 • Doğum günü
 • Nişan töreni
 • Kına gecesi
 • Parti
 • Kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları
 • Davet ve resepsiyon
 • Mezuniyet törenleri
 • Sünnet düğünü
Şehrin merkezinde yer alan Çınar Düğün Sarayı’nda herhangi bir ihtiyacı olan misafirleriniz dışarı çıkarak ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyor.

Sunulan İmkanlar

Yemek servisinin yapılamadığı Çınar Düğün Sarayı ’na dışarıdan catering firması getirerek yemekli düğün yapabiliyorsunuz. İsterseniz bir organizasyon şirketi ile de anlaşabiliyorsunuz. Fotoğraf hizmeti verildiği için dışarıdan fotoğrafçı kabul edilmiyor. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile düğününüzün ya da diğer organizasyonlarınızın anısı yıllar sonraya taze bir biçimde kalıyor. Çınar Düğün Sarayı’nda sizinle düğünün başından sonuna kadar ilgilenecek olan bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Organizasyon sorumlusu muhtemel bir problemi çözdüğü gibi isteklerinizi de yerine getiriyor. Çınar Düğün Sarayı ’nın kaliteli ışık sistemi ile düğününüz ve davetleriniz ışıl ışıl geçiyor. Düğünün her anına uygun farklı bir ışıklandırma bulunuyor. Tavandaki LED ışıklandırma, sahnedeki eğlence esnasında sizin ve misafirlerinizin gözlerini rahatsız etmiyor. Ses sistemi ile müzik, salonun her yerinden, kulakları rahatsız etmeden duyuluyor. Geniş sahnesi kına, düğün ve sünnet törenlerine uygun olarak tefriş ediliyor. Çınar Düğün Sarayı’nın bir asma katı da bulunuyor. Misafirleriniz gerek asma katta gerekse giriş katında tüm sahneyi net bir şekilde görebiliyor. Mekanda servis hizmeti ve müzik yayını saat 23.00’da sona eriyor. Dikdörtgen şeklinde masalara sahip olan salonun oturma planını düğün ya da davetten önce ayarlayabiliyorsunuz. Masa ve sandalyeler arzu ettiğiniz renklerde süslenebiliyor. Ancak masa ve sandalye süslemesini, arzu ettiğiniz takdirde dışarıdan bir firmaya yaptırabiliyorsunuz. Çınar Düğün Sarayı ’nda gündüz organizasyonlarınızı 13.00-17.00, akşam organizasyonlarınızı 19.00-23.00 saatleri arasında yapabiliyorsunuz. Bu saatler arasında salon ve sahne davetin konseptine uygun olarak dekore ediliyor. Gelin ve damat için ayrılan alandan sahne ve misafirler rahatça görülebiliyor. Kına gecesi organizasyonlarınızda gelin hanıma ayrılmış özel alanda nedimeler ile fotoğraf çekilebiliyor.

Çınar Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi No:2/7 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde bulunan Çınar Düğün Sarayı ’na hem özel aracınızla hem de toplu taşıma araçları ile ulaşabiliyorsunuz.
 • Beşiktaş’tan DT1
 • Acıbadem ve Kadıköy’den 500A
 • Esenyurt’tan 142B, E58, 401 ve 66
 • Zeytinburnu’ndan 93M, 41AT ve 66
 • Ortaköy’den 303B, 89T ve 66
Yukarıdaki toplu taşıma araçlarından başka Esenyurt’tan M1A, Beyoğlu’ndan M2 numaralı metro hatları ve yine Esenyurt’tan 34BZ metrobüs hattıyla da düğün salonuna ulaşmanız mümkün. Çınar Düğün Sarayı ’nda sevdiğiniz insanla yeni bir geleceğe ilk adımınızı atmak için Düğün Buketi’nin avantajlı fiyatları hizmetinizde. “Fiyat Teklifi Al” butonu ile ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • EN
  E**** & N****

  Dekorasyon ve süslemeye bayıldım. Servis çok hızlı ve kaliteliydi. Misafirlerimiz çok güzel ağırladık. Teşekkür ederiz.

 • GG
  G**** & G****

  geniş ve ferah bir mekan gerçekten teşekkür ederiz herşeyimizle çok ilgilendiler bir dediğiimzi iki olmadı herkese öneririm

 • GT
  G**** & T****

  Şişlide uzun süren araştırmalarımız sonunda Çınar Düğün Salonunu bulduk mekanı ilk gördüğümüz an da zaten çok beğenmiştik rezervasyonumuzu yaptık şimdi de düğün günümüzü bekliyoruz :):)

Konum

Gülbahar Mahallesi, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:2, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%