Dans Point

5.0 (1 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 500
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Dans Point Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi ilçelerinden Bakırköy üzerinde hizmet veren Dans Point, alanında uzman eğitmenleri ile gelin ve damat adaylarını en özel günlerine hazırlıyor. Farklı dans türlerine yönelik birebir ders hizmeti sağlayan firma çiftlerden tam puan alıyor. Dans kursu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Özellikle düğün, nişan veya kına gecesi gibi özel günlerinde dans konusunda çekingenlik yaşayan çiftler için Dans Point doğru tercih oluyor. Sizin programınıza göre ayarladıkları ders saatleri ve deneyimli dans eğitmenleri ile firma, en özel gününüzü unutulmaz kılmak için çalışıyor. Özel gününüze sizleri en iyi şekilde hazırlayabilmek adına davetinizden 4 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyor. Bu zaman süresi içerisinde size özel olarak ayarlanan saat ve gün aralıklarında verimli derslerle büyük gününüze hazırlanabiliyorsunuz. Düğün dansı ders programının tamamı, size uygun ve tam verim alacak şekilde hazırlanıyor. Firma bünyesinde 2 - 4 ders gibi oldukça kısa bir zaman diliminde profesyonel bir dansçı kadar iyi dans edebiliyorsunuz. Tüm adımlarınızla özel olarak ilgilenen eğitmenler ile kısa zamanda ki bu büyük başarınıza siz bile inanamayacaksınız.

Dans Point Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çiftlere sağladıkları adım adım dans hizmetine ek olarak, farklı bütçelere uygun paket fiyatları yüzleri güldürüyor. Düğün dansı kursu fiyatları genel olarak dansın türüne ve ders saatlerinin süresine göre değişkenlik gösterebiliyor. Standart dans paketleri içerisinde duruştan estetiğe kadar pek çok ders konusu işleniyor. Firmanın paket fiyatları ise 500 -1500 TL arasında değişiyor. Firmanın DüğünBuketi.com'a özel dans kursu paketleri ve indirimlerinden yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Dans Kursunun Hizmetleri

Dans Point bünyesinde farklı dans türlerinde eğitim alabilmeniz mümkün oluyor. Gelenekselden moderne pek çok farklı dans türünde hizmet sunuluyor. Hareketli danslardan slow danslara, sürpriz dans şovlarından halk danslarına kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunan firma; bachata, latin, salsa, tango, vals gibi romantik ve zeybek, harmandalı gibi geleneksel danslara yer veriyor. Çiftlere özel koreografi de hazırlayan firma, düğün gününüzde tüm gözlerin üzerinizde olmasına yardımcı oluyor. Firmadan alacağınız tüm düğün dansı kurslarında birebir yani çifte özel hizmet sağlanıyor. Seçtiğiniz paket hangisi olursa olsun, düğünlerin olmazsa olmazları olan oyun havaları için eğitmenlerden ekstra ders alabiliyorsunuz. Üstelik mekanda prova imkanını da sizlere sunan firma bu sayede heyecanınızı bir nebze olsun gidermeye çalışıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dans Point, İstanbul Avrupa Yakası’nda, Bakırköy ilçesinde düğün dans kursu olarak hizmet veriyor. İstanbul’un her iki yakasından da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Paşalar İş Hanı 4. katında yer alan firmanın açık adresi ise şöyle: Cevizlik Mahallesi, Hat Boyu Çıkışı Sokak, No:10 Paşalar İş Hanı Kat:4-5 D:18 Bakırköy / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans grubu
 • Kişiye özel konsept
 • Yöresel dans ekibi
 • Dans ekibi
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, flamenko, foxtrot, harmandalı, latin dansları, merenge, oryantal, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals ve zeybek dansları mevcuttur.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet verilmektedir.

 • Dans Point Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Dans Point Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • HF
  H**** & F****

  Düğümüzde farklı bir dans sergilemek istedik.davetlilerimize sürpriz yaptık.bunun için Dans pointten yaklaşık 1 ay modern eğitimi aldık.düğünümüzde bir dans şovu sunduk.herkes hayranlıkla izledi.hatta iki kez dans ettirdiler.bu kadar ilgi göreceğimizi tahmin etmemiştik.Dans Point eğitmenlerine teşekkür ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%