Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dikili Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 110
Her Şey Dahil 150

Kapasiteler

Hakkında

Dikili Evlendirme Dairesi Hakkında

Uygun fiyatları ile bilinen bir evlendirme dairesi mi arıyorsunuz? Dikili Evlendirme Dairesi tam size göre. İkametgah adresiniz İzmir ili Dikili ilçesi olmasa bile bir takım prosedürleri halletmeniz durumunda nikah akdinizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Nikah için gerekli tüm evraklar ve 80 TL’den başlayan kiralama fiyatları hakkında en güncel bilgiler aşağıda sizi bekliyor.

Dikili Evlendirme Dairesi Fiyatları

Dikili Nikah Salonu, fiyatları için 80 TL ile 150 TL arasında değişen değerler talep ediyor. En uygun İzmir evlendirme dairesi olarak da bilinen nikah salonu, evlilik izin belgesi olması durumunda diğer ilçelerden de misafir kabul edebiliyor. Evlilik cüzdanı fiyatları da içerisinde bulunduğumuz yıl özelinde 110 TL’den sunuluyor. Tüm prosedür işlemleri, kampanyalar ve anlık fırsatlar için organizasyon planlamacılarımız ile ücretsiz olarak görüşebilirsiniz. Ayrıca “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak nikah salonu kiralama fiyatları hakkında en net bilgiye dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Kapasiteleri & Özellikleri

“Küçük bir sahil kasabası” deyimine Dikili ilçesi çok net olarak uyuyor. Eğer siz de “Küçük bir sahil kasabasında evlenmek istiyorum.” diyor iseniz, bu ilçeyi çok seveceksiniz. Dikili Nikah Salonu ise bu şirin ilçeye yakışır bir şekilde tasarlanmış. 200 kişiye kadar ağırlayabilen nikah salonu, hafta içi 08.30 - 17.30 saatleri arasında başvuruları kabul ediyor. Buna ek olarak Dikili Nikah Salonu, nikah anında bu anları ölümsüzleştirmenize de olanak tanıyor. Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğiniz çekim ekibi için gerekli çalışma şartlarını sağlayan belediye, canlı yayın için de izin veriyor. Tüm bu olanaklara bir de 50 araçlık otopark alanı kullanımı eklenmiş. Dikili’nin sahil şeridi üzerinde yer alan nikah salonu, dış çekim düğün fotoğrafçıları için de kullanılan bir alan. Tarihi dokusu ve mimarisi ile büyüleyen ilçede ortaya çıkacak harika karelerde sizi bekleyenler arasında olacak.

Dikili Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir merkez ile Dikili ilçesi arasında 1 saat 25 dakikalık bir uzaklık olduğunu söyleyelim. Şehir merkezinden Dikili ilçesine ise İZBAN aracılığı ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç vasıtası ile Dikili Nikah Salonu mekanına gidecek olan DüğünBuketi.com okuyucuları için açık adres şu şekildedir; Salimbey Mahallesi, 15. Sokak, No:4/6, Dikili / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    4 hafta.

  • Dikili Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Dikili Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 110 TL, her şey dahil paket 150 TL

  • Dikili Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Dikili Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%