Diplomalı Börekçi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 3.000 3.000
Kokteyl kişi başı 3.000 3.000

Hakkında

Diplomalı Börekçi Davet Alanı Hakkında

Şıklığı ve modern tasarımı birleştiren mekanımız Diplomalı Börekçi, sizlere unutulmaz anlar yaşatmak amacıyla tasarlandı. Özel günlerinizi, aşkınızın ilk adımını birlikte attığınız söz ve nişan kutlamalarınızı burada gerçekleştirerek göz alıcı anılar biriktirebilirsiniz. Sadece bir davet alanından fazlası olan mekanımız, usta ellerde şekillenen detaylar ve profesyonel, güler yüzlü ekibiyle hayallerinizi süslüyor. Bursa'nın en seçkin nişan mekanlarından biri olarak kapılarımızı aralıyor ve sizleri özel anlarınıza ev sahipliği yapmaya davet ediyoruz.

Davet Alanları ve Özellikleri

Mekanımızın ferah ve geniş davet salonu, etkinliklerinize mükemmel bir ev sahipliği yapar. Modern çizgilerle bezeli mekanımız, kutlamalarınızı zarafetle taçlandıran bir ortam sunuyor. Bursa'nın en ilgi çekici söz ve nişan mekanlarından biri olmanın gururuyla, unutulmaz anlar yaratma ve bu özel günlerinize ayrıcalıklı bir dokunuş katma çabası içerisindeyiz.

Dekorasyon ve Süslemeler

Her detayın incelikle düşünüldüğü mekanımızda, sade ve şık bir atmosfer yaratmak için özen gösteriyoruz. Özel tasarım süslemelerle davet alanınızı kişiselleştirerek, misafirlerinizi tarzınızı yansıtan bir ambiyansta ağırlayabilirsiniz. Zarif masa ve sandalye düzenlemelerimiz, özel ışıklandırmalarımızla birleşerek her kutlamayı unutulmaz kılarak Bursa'da söz ve nişan mekanı arayışlarınızın vazgeçilmez adresi haline getiriyor.

Nişan ve Söz Törenleri için Özel Hizmetler

Bu özel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz ve nişanınızı gönlünüzce kutlayabilmeniz için mekanımızı baştan sona özelleştirerek süslüyoruz. Kişiye özel süsleme ve tema seçeneklerimizle her detayın sizin tercihlerinize uygun olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, en kaliteli hizmeti sunmak adına aksesuar kiralama gibi ek hizmetler de vermekteyiz. Unutulmaz bir nişan töreni için Diplomalı Börekçi, her adımda sizinle.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

    Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu ve Hafta içi) 3.000 TL'den fazla, Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu ve Hafta içi) 1.500 - 3.000 TL arasındadır.

  • Diplomalı Börekçi Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Diplomalı Börekçi Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 3000 TL, hafta içi yemekli kişi başı 3000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 3000 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%