Desktop cover Mobile cover

Osmangazi

Düğün Mekanları

Mövenpick Hotel & Thermal Spa

Mövenpick Hotel & Thermal Spa

Bursa, Osmangazi
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Merinos Davet

Merinos Davet

Bursa, Osmangazi
3000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Garden Life

Garden Life

Bursa, Osmangazi
3000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Muradiye Uygulama Oteli

Muradiye Uygulama Oteli

Bursa, Osmangazi
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Bes Demirtaş

Salon Bes Demirtaş

Bursa, Osmangazi
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Orkide Düğün Sarayı

Orkide Düğün Sarayı

Bursa, Osmangazi
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kırcı Hotel

Kırcı Hotel

Bursa, Osmangazi
500 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Merinos Davet

Merinos Davet

Bursa, Osmangazi
3000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bursa Hakimevi

Bursa Hakimevi

Bursa, Osmangazi
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Osmanlı Davet

Osmanlı Davet

Bursa, Osmangazi
200 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği

Bursa, Osmangazi
400 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Osmangazi için Genel Bilgiler

Osmangazi Düğün Salonları ve Fiyatları

Her detayıyla kendinizi size mükemmel hissettirecek bir düğün hazırlığındaysanız, Osmangazi düğün salonları ve fiyatları için doğru adrestesiniz. Hayatlarını birleştirme hazırlığında olan bireyler, yaşayacakları bu muhteşem gecenin hazırlıklarını haftalar, aylar öncesinden yapmaya başlarlar.

Ancak verilen bütün emeklere, yapılan bütün çalışmalara rağmen, düğün organizasyonu esnasında yaşanan aksaklıklar, sıklıkla gözlenmektedir. Bu tür olumsuz durumlar da çiftlerin bu önemli gününe gölge düşürebilmekte ve mutsuzluğa, hayal kırıklıklarına sebep olabilmektedir. Hiç kimse hayatında yalnızca bir kez yaşayacağı bu özel günün, çeşitli sorunlar gölgesinde talihsizliklerle geçmesini istemeyecektir. Bu alanda faaliyet gösteren sitemiz, sizlerin bu konudaki endişelerini en iyi şekilde anlamakta ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için çalışmaktadır.

Sayfamızda, düğün organizasyonları konusunda faaliyet gösteren pek çok işletme bulunmaktadır. Kaliteli bir düğün organize etmek isteyen çiftler, bizlerle ya da sayfamızda bulunan alanında uzman işletmeler ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, Osmangazi düğün hazırlıklarına başlayabilirler.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Düğün hazırlıkları yapılırken, çiftlerin çeşitli kalemlerde pek çok harcama yapmak durumunda olması, düğün planlarında genellikle ön planda bütçenin olmasına neden olmaktadır. Evlilik arifesindeki çiftlerin beklentileri, kaliteli bir hizmetin bütçeye uygun bir fiyata sunulması olmaktadır. Bu durum, çiftlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Osmangazi düğün salonlarının fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Fiyatları belirleyen temel unsurlar; düğüne katılacak kişi sayısı, düğüne katılacak misafirlere sunulmak istenen yiyecek ve içeceğin içeriği, düğünün yapılmak istendiği mevsim ve hafta içi veya hafta sonu düğün etkinliği gibi ölçülere göre farklılık göstermektedir. Bu konuda sizler, öncelikle düğüne ayırabileceğiniz bütçeyi belirledikten sonra sayfamızda bulunan işletmeler ile görüşmeye geçebilirsiniz. Size en uygun teklifi sunan işletme ile Osmangazi düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

En Güzel Düğün Organizasyonu

Osmangazi düğün salonları içerisinde, kır düğünü, otelde düğün, düğün salonları, restaurantlar gibi arasında seçim yapabileceğiniz işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmeler içerisinde yalnızca düğün değil, kına, nişan, sünnet gibi çeşitli organizasyonlarınızı da ihtiyaçlarınız dahilinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize cevap verebilecek en doğru işletmeyi seçmeniz, düğününüzün de şahane geçmesini sağlayacaktır. Bu alanda uzun zamandır faaliyet göstermekte olan işletmeler, geçen zamanın onlara kazandırmış olduğu tecrübeler sayesinde bu önemli gecede yaşayabileceğiniz olumsuzlukları ortadan kaldırma konusunda son derece başarılı olacaklardır.

İsteklerinizi belirtmeniz halinde, işletme sahipleri ve çalışanları da bu özel gecenizde sizlere ellerinden geleni yapmaktan memnuniyet duyacaklardır. Düğün etkinliğinizin yanı sıra gelinlik, damatlık gibi dikkat gerektiren konularda da sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız. Bu sayede sizler de düğün hazırlıkları telaşından hızlıca uzaklaşabilir, işinizi uzmanlarına bırakarak yaşayacağınız bu özel gecenin detaylarını düşünmeye vakit ayırabilirsiniz.

Bu konuda, sizlere üzerinde önemle durmanızı tavsiye edeceğimiz bir diğer konu ise düğün fotoğrafçısı olacaktır. Yaşayacağınız özel geceyi ölümsüzleştirecek olan kişinin tamamıyla sizin istekleriniz doğrultusunda çalışması çok önemlidir. Geçireceğiniz bu güzel saatler sonucunda hazırlanacak olan fotoğraflar, sizlerin bir ömür boyunca yanında olacak ve o anın heyecanını hayatınızın sonuna kadar hissetmenizi sağlayacaktır.

Birlikte çalışacağınız mekanı, düğün gününe kadar dikkatle takip etmeli ve mekan süslemesi, yiyecek içecek hazırlıkları, müzik gibi konularda hata payını sıfıra indirmek için çalışmalar yapmanız, faydanıza olacaktır. İşletmeler bu konular üzerine büyük çabalar göstermektedirler, ancak yine de düğün sahibinin herhangi bir istenmeyen duruma karşı hazırlıklı olması, hata payının sıfıra indirilmesi anlamına gelecektir. Sizler de, varsa geçmişte yaşadığınız tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilir, düğün hazırlığındaki çiftlerimizin bilgilerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Osmangazi Düğün Salonları ve Fiyatları

Lüks bir ortamda, bir yandan da taze bir ortam eşliğinde dünya evine girmek istemez misiniz? Aklınızdaki tüm detayların hayata geçmesi için Osmangazi düğün salonları sizleri bekliyor. Bursa’nın en merkezi yerlerinden biri olan Osmangazi düğün salonları ile ayrıcalıklı bir düğün gecesine sahip olabilirsiniz. Çiftlerin düğün telaşını en aza indiren hizmetleri ile büyük memnuniyet kazanıyor.

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez konsepti kır düğünü Osmangazi düğün salonlarında farklı bir havaya bürünüyor. Tercih ettiğiniz bölgeye göre havuz başı ya da yeşilliğin içinde çok özel bir gece… Işık gösterileri, sahne tasarımı, after party seçeneği, yemek servisi ve fotoğrafçılık hizmeti eşsiz doğa manzarası ve bahçe ortamı ile birleşiyor. Kır düğününü salaş bir havayla süslemek ya da lüks bir hale getirmek isteyen çiftler için değişik olanaklar sunuluyor. Ailelerin ve çiftlerin tam istedikleri gibi tasarlanan konseptin ardından seçilen müziklerle parti havasında bir eğlence düzenleniyor. Böylece gece boyunca misafirler de çiftler de en özel anlarını keyifle kutluyor.

Osmangazi düğün salonlarının en önemli avantajlarından biri de bol çocuklu aileler için. Düğünlerin klasik ‘çocukları pistten alalım’ repliğini burada duymanız mümkün değil. Küçük misafirler için özel olarak hazırlanan menüler, oyun alanları ve etkinlikler ile onlar da siz de gecenin tadını çıkartabilirsiniz. Osmangazi düğün salonlarında aynı zamanda açılış, nişan, babyshower, toplantı, davet gibi organizasyonlar da yapılabiliyor. Ferah alanı sayesinde, tüm etkinlikler kusursuz hale gelmektedir.

Profesyonel Ekipler ve Uygun Fiyat

Osmangazi düğün salonları profesyonel ekipler eşliğinde gecenizi hazır hale getiriyor. Tüm ekip üyelerinin alanında uzman olarak hizmet verdiği gecede sizin sadece hayal ettiklerinizi dillendirmeniz yeterli. Sonraki aşamada sadece çift olarak yeni bir hayat başladığınız geceyi kutlamak kalıyor.

Profesyonel ekiplerden alacağınız hizmet ve düğün hazırlıkları için oldukça uygun fiyatlar sunuluyor. Her kesimden çiftin bütçesine uygun olarak sunulan fiyat aralıkları içinden karar vermek size kalıyor. Hayal ettiğiniz tüm detaylar olabildiğince sıradanlaştırılmadan, bütçenize göre hazır hale geliyor.

0
%