Tümünü Görmek İçin Tıkla

Esa Salon Royal Zümrüt

5.0 (3 Yorum)
None

Benzer Düğün Mekanları

Gönül Davet Beylikdüzü Davet Salonu

5.0 (7)
İstanbul, Beylikdüzü
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Esa Salon Royal Zümrüt

Düğün hazırlıkları arasında düğün mekânı için kararsız kalıyorsanız seçiminizi Esa Salon Royal Zümrüt’ten yana kullanmalısınız! Sizler için o kadar görkemli bir salon hazırladık ki.. Yer döşemelerinden tavan aydınlatmalarına kadar eşi benzeri görülmemiş tasarımlara imza atan ekibimiz, hizmet konusunda da profesyonel bir tutum sergileyecektir. Hayallerinize uygun bir düğün organizasyonu hazırlamak için çalışacak olan ekibimiz sürekli sizlerle irtibat halinde olup her şeyin isteğiniz dâhilinde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Sektöre girdiğimiz günden beri sizlerin mutlu günlerine eşlik etmek için var gücümüzle çalışırken modern tasarım trendlerini de yakından takip ediyoruz. Kendi bilgi havuzumuzda topladığımız tasarım bilgilerini sizlerle buluştuğumuz anda beğeninize sunarak özgün bir dekorasyon elde etmiş oluyoruz. Böylesine titiz bir çalışmanın içerisine aşkınızı dâhil etmek isterseniz bizlerle mutlaka iletişime geçin!

Esa Salon Royal Zümrüt Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

100 ile 200 kişi arasında hizmet veren salonumuz oldukça modern çizgilerle tasarlanmıştır. Sizlerle buluştuğumuzda modern ve özgün çizgilerle tasarlanan salonumuzda nasıl bir davet hayal ettiğinizi öğrenmek isteyeceğiz. Lise yıllarında yada üniversite sıralarında kurulmuş düğün hayallerinizi bir araya getirebileceğimiz salonumuz içerisinde isteklerinizi bizlerle paylaştığınız zaman sizlerin karşısına oldukça farklı bir tasarımla çıkacağız. Hazırladığımız tasarımlar neticesinde konuk masaları özenle hazırlanacak olup üzerine çiçek, şamdan ve yemek takımları yerleştirilecektir. Şayet yemekli bir davet tercih ediyorsanız başlangıç tabaklarıyla başlayacak olan davet yemeğiniz ara sıcaklar ve ihtişamlı ana yemekle devam edecektir. Düğünden önce karar vereceğiniz davet menüleri içerisinde dilediğiniz gibi farklılıklarda yapabileceksiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bahsetmeye devam edecek olursak masaların ortasında bulunan pist alanımızın çevresinde kolon bulunmamakta ve hareket alanınız kısıtlanmamaktadır. Pistin hemen karşısında bulunan orkestramızda pist alanını boş bırakmadan dinamik danslar edebilmeniz için bu özel gecede aşkınız ve mutluluğunuz için sizlerle birlikte olacaktır. Sonrasında tüm bu eğlence ve mutluluğu kayıt altına alacak olan kameramanımızda gece boyu kelimenin tam anlamıyla çevrenizde pervane olacaktır. Böylelikle düğünden sonra hatıralarınız arasında düğününüzün en güzel görüntülerini saklamış olacaksınız. Düğün pastası, gelin hazırlanma odası ve diğer özel alanlarda bu özel gecede sizlerle buluşacak hizmetler arasında olacaktır.

Esa Salon Royal Zümrüt Nerede Yer Alır? Esa Salon Royal Zümrüt’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde bulunan düğün salonumuz Esa Salon zincirleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bizlere ulaşmak için yapmanız gerekense özel aracınızla O-7 veya E80 karayolunu takip etmeniz olacaktır. Farklı bir alternatif isterseniz de D100 karayolunu kullanarak da rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşımayla ulaşım sağlamak isterseniz de önce 48 numaralı otobüse binmeniz gerekecek. Ardından 41ST ve sonrasında 34BZ numaralı otobüse binerek aktarmalı şekilde yolculuğunuzu tamamlayıp bizlere ulaşabileceksiniz. Konuklarınız için servis kiralamak isterseniz de düğün salonumuzun olduğu yerde otoparkımız bulunmaktadır.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • ss
  s****

  zümrüt salonda hanımlara özel kına gecesi yaptık esa salonun imkanları çok geniş hem salonu çok büyük hem de hizmeti çok iyi salonun içinde mescitleri bile vardı çok güzel bir yer tavsiye ederim

 • SB
  S**** & B****

  Düğünümüz zümrüt salomda oldu. Konsept harikaydı. Tavsiye ediyoruz.

 • Ü**** & M****

  en çok bu salonu beyenmiştik zaten burası için anlaştık çokta memnun kaldık herkeze tavsiye edebilirim çok iyi bir ekip

Konum

esa salon royal

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%