Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eski İzmir Evlendirme Memurluğu

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 240
Her Şey Dahil 300

Kapasiteler

Hakkında

Eski İzmir Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan Eski İzmir Evlendirme Memurluğu yıllarca çiftlerin isteklere hizmet etmiş ve beğeni toplamış bir nikah salonu. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kapsamında yerini alan mekanın kiralama fiyatları 240 TL’den başlamakta. Evlendirme dairesi hakkında daha detaylı bilgi için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Salon Özellikleri ve Kapasitesi

Ahşap renk nikah masası tercih edilen nikah salonunda, krem renk çift, şahit ve nikah memuru sandalyesi bulunuyor. Bordo renk konferans sandalyesi kullanılan mekanda hoparlör sistemi de bulunmakta. Ahşap nikah masasının ortasına yerleştirilmiş beyaz renk çiçekten sarkan yeşil ince yapraklar ortama renk katarken, sahne önünde sunulan platformdaki yeşilliklerse masa ve salonun arasında renk bütünlüğünü sağlıyor. 120 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan mekanda nikahlar, kongre ve toplantılar yapılabilmekte.

Eski İzmir Evlendirme Memurluğu Nikah Ücretleri

Nikah töreni, kongre veya toplantılar için ücret alınan ve saatlik hesaplama yapılan Eski İzmir Evlendirme Dairesinin kiralama fiyatları şu şekilde: Yarım saatlik bir zaman dilimi için 240 TL olan kiralama fiyatları 1 saatlik hizmet için 300 TL olarak belirlenmiş durumda. 5 saat ve üzeri içinse fiyatlar 420 TL olarak belirlenmiştir. Çiftlerin isteği üzerine özel salonlarda düzenlenen nikah merasimlerinin fiyatı ise 450 TL şeklinde belirlenmiştir. Mesai saatleri içerisinde gerçekleşen nikahlardan ücret alınmamaktadır. Salonda kamu yararını gözeten derneklerden, şehit ve gazi yakınlarından veya gazi ve engellilerden hizmet bedeli alınmıyor.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Eski İzmir Evlendirme Memurluğu nikah işlemleri ilk başvuru işlemlerinde çiftler için gerekli olan şeyler nüfus cüzdanı fotokopisi ve birer adet vesikalık fotoğraftır. Ardından sırayla şu işlemlerin gerçekleşmesi gerekiyor: İlk başvuruda nüfus cüzdanlarının asılları ve 1’er adet vesikalık fotoğrafla belediyeye gelen çifttin sağlık raporu formuyla aile hekimlerine yönlendirilmesi, Sağlık raporunun alınmasının ardından nüfus cüzdanı asıllıarı ve fotokopsiyle, dörder adet vesikalık fotoğraf ile randevu alınması, Kayıtlı oldukları belediye dışında nikah yapmak isteyen çiftlerin belediyelerden izin belgesi alması ve gerekirse iddet müddeti sürecinin bitmesi gerekmektedir. İddet müddetinin kaldırılması için Aile Mahkemelerine de başvurulabilir.

Eski İzmir Evlendirme Memurluğu Nerededir?

Karabağlar ilçesine bağlı olan Eski İzmir Evlendirme Memurluğuna ister toplu taşıma araçları isterseniz de özel araçla ulaşabilirsiniz. Mekanın açık adresi şöyle; Gazi Mahallesi, 3882. Sokak No:3 Karabağlar / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

  • Eski İzmir Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Eski İzmir Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 240 TL, her şey dahil paket 300 TL

  • Eski İzmir Evlendirme Memurluğu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Eski İzmir Evlendirme Memurluğu kapalı alan kapasitesi 100 - 120 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%