Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 250
Her Şey Dahil 600

Kapasiteler

Hakkında

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir, Konak konumunda bulunan Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu ile karşınızdayız. Merkezi konumu ve İzmir hakimi manzarası ile öne çıkan evlendirme dairesi, bütçe dostu fiyatları ile de karşımıza çıkıyor. Dr. Selahattin Akçiçek Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde yer alan nikah salonu, kiralama fiyatları için ise 300 TL talep ediyor.

Eşrefpaşa Evlendirme Dairesi ve Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Merkezi bir konumda yer alan nikah salonu, salon kiralama fiyatları özelinde birçok değişkene sahip. Hafta içi ve hafta sonu olarak değişkenlik gösteren evlendirme dairesi fiyatı, mesai içi ve mesai dışı olarak da farklılaşıyor. Ancak Eşrefpaşa Nikah Salonu fiyatı için 300 TL ile 550 TL arasında değişen bir değerden söz edebiliriz. Peki, Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu tarafından sitemize sunulan indirimleri öğrenmek ister misiniz? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşınıza gelen formu doldurarak DüğünBuketi.com’un ayrıcalıklı dünyasına adım atabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak anlık fırsatları ve aktif kampanyaları öğrenmek için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsiniz.

Kapasiteleri ve Özellikleri

300 kişiye ev sahipliği yapabilen Eşrefpaşa Nikah Salonu, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile dikkat çekiyor. 50 araç kapasiteli bir otopark barındıran nikah salonu, Üçyol - Bayramyeri hattı arasındaki park sorunu ile de sizi uğraştırmıyor. Ayrıca mekan, görselliği ile de sizi bir hayli memnun edecek bir ambiyansa sahip. Dışarıdan temin edebileceğiniz çekim ekibi ve fotoğrafçılık firması için de gerekli imkanları sağlayan evlendirme dairesi, canlı yayın izni de veriyor. Konak Belediyesi kılavuzluğunda çalışan nikah salonu bu özelliği ile nikah akdinize katılamayanların da yüreğine su serpiyor. Konak Belediyesi Eşrefpaşa Nikah Salonu hakkında daha ayrıntılı kapasite ve özellik bilgisi almak için organizasyon planlamacılarımız ile görüşebilirsiniz. Hiçbir ücrete tabii tutulmayacağınız bu görüşmelerde nikah için gerekli görülen evrakları da sorgulayabilirsiniz.

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Nerededir? Nasıl Gidilir?

“Bayramyeri” olarak bilinen mevkide yer alan nikah dairesi, Dr. Dr. Selahattin Akçiçek Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde bulunuyor. İkiçeşmelik - Üçyol semtleri arasında kalan konuma birden fazla ulaşım aracı ile ulaşmak mümkün. Ancak en hızlı gidişi Konak Aktarma Merkezi’nden kalkan otobüsler ile yapabilirsiniz. İnönü Cad. No:2/1 Bayramyeri Konak / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 250 TL, her şey dahil paket 600 TL

  • Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%