Ezgi Balo Salonu

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 250

Kapasiteler

Hakkında

Ezgi Balo Salonu Hakkında

Ezgi Balo Salonu, Adana'da unutulmaz organizasyonlar yaratma konusunda uzun yıllardır lider konumda. Her dönemin düğün trendlerine ayak uydurarak, çiftlerin gözdesi oldu. Düğünlerden kurumsal etkinliklere kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Salonumuz, son teknoloji ışıklandırma sistemleriyle donatılmış ve geniş dans pistiyle, etkinliklerinizin ferah bir atmosferde gerçekleşmesini sağlıyor. Mekânın dekorasyonunda, göz yormayan renklerin hakim olduğu zarif bir süsleme anlayışı benimseniyor. Özel günler için ise çeşitli konsept ve süslemeler sunarak hayalinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürüyoruz. Ezgi Balo Salonu olarak, her bütçeye uygun paketlerimiz, profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizle de dikkat çekiyor. Ayrıca, lezzetli yemek seçenekleriyle davetlilerinizi ağırlama imkânı sunuyoruz. Bu özel gününüzü Ezgi Balo Salonu'nun deneyimli ellerinde şekillendirmek için bizimle iletişime geçin.

Genel Bilgiler

Ezgi Balo Salonu, Adana'nın önde gelen etkinlik mekanlarından biridir. Düğün, kına, nişan gibi özel günlerinizi unutulmaz kılar. Son teknoloji ışık ve ses sistemleriyle donatılmış mekanımız, her türlü etkinliğinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Özel Etkinlikler ve Organizasyonlar

Hayatınızın dönüm noktalarında yanınızdayız. Kına, bekârlığa veda partisi, nişan gibi özel etkinlikleriniz için çeşitli konsept ve süsleme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca, kurumsal etkinliklerinize de ev sahipliği yapmak bize büyük bir mutluluk verir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Aksesuar Kiralama
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Organizasyonunuz boyunca video ve fotoğraf çekimi yapıyor, düğün sonunda 2 kaset 1 DVD ve 20 poz fotoğrafı hediye ediyoruz.

 • Ezgi Balo Salonu Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Ezgi Balo Salonu Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL

 • Ezgi Balo Salonu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Ezgi Balo Salonu kapalı alan kapasitesi 100 - 450 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%