Tümünü Görmek İçin Tıkla

Foça Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 100
Her Şey Dahil 200

Kapasiteler

Hakkında

Foça Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir şehrinin turistik ve büyüleyici ilçelerinin başında gelen Foça, sezon içerisinde oldukça fazla ziyaretçi ağırlıyor. Yeni evlenecek çiftler tarafından da rağbet gören ilçede, belediyeye bağlı olan Foça Evlendirme Dairesi de yoğun bir istekle nikah kıyıyor. Gelinlerin ve damatların favori yerlerinden biri olarak kayda geçen nikah salonu en güzel gününüzü taçlandırıyor. Salon kiralama fiyatları 100 TL’den başlayan evlendirme dairesinde hem sizin hem de sevdiklerinizin aklından kazınmayacak bir gün yaşayacağınız garanti.

Sunulan Olanaklar

Her mevsim nikah organizasyonu gerçekleştirmek için uygun olan Foça Nikah Dairesi, kış aylarında özel ısıtma sistemi ile rahat bir şekilde günü geçirmenizi sağlıyor. Yaz aylarında ise klima sistemi ile konforunuzu düşünen mekan, dışarıdan fotoğrafçı ile çalışmanıza da olanak tanıyor. Tamamen istediğiniz ve düşlediğiniz gibi bir törenle nikahınızı gerçekleştirmenize yardımcı olan nikah dairesi, otopark alanıyla davetlilerin kendi araçlarıyla gelmesini kolaylaştırıyor.

Salon Özellikleri

Minimum 100 davetli ağırlama kapasitesi bulunan nikah salonu, 200 kişiye kadar kapılarını açıyor. 35 araçlık otopark alanıyla da park sorunu yaşatmadan, rahat bir şekilde katılım gösterme fırsatı yaratıyor. Nikahınızı kolonsuz ve yüksek tavanlı bir salonda ferah bir şekilde kıymanızı sağlayan evlendirme dairesi, şehrin dört bir yanındaki evlenecek çiftlerin akınına uğruyor.

Foça Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Foça Evlendirme Dairesi nikah ücretleri konusunda farklı seçenekler ile çiftlerin karşısına çıkıyor. İki farklı salon için belirleme yapılıyor. Eğer klasik tarzdaki nikah salonu için anlaşmak istiyorsanız kiralama ücretleri 100 TL olarak belirleniyor. Ancak daha geniş bir alan sunan Foça Belediyesi Kültür Merkezi nikah salonunda nikahınızı düzenlemek istiyorsanız kiralama fiyatları 200 TL oluyor. Evlilik cüzdanı ücretleri de 80 TL olarak belirlenmiş olan nikah salonu, izin belgesi için de 50 TL ödeme talebinde bulunuyor.

Gerekli Belgeler

Çiftlerden birinin Foça Belediyesine bağlı ikametinin bulunması, evlenecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra ilgili belediyeden izin alarak Foça Evlendirme Dairesi içerisinde nikah kıyılabiliyor. Çiftlerin başvuru için beraber müracaat etmeleri de öncelik şartlar arasındadır. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, sağlık raporu, vesikalık fotoğraf gerekli belgeler ve evraklar olarak talep ediliyor.

Foça Evlendirme Dairesi Yol Tarifi

İzmir şehrinin turistik dinamiği yoğun bir tatil noktası olan Foça ilçesinde yer alan Foça Nikah Dairesi, şehrin çeşitli noktalarından ulaşma kolaylığı da sunuyor. IZBAN ve ESHOT aktarması ile gidilebilecek nikah salonuna özel aracınızla da gidebiliyorsunuz. Otoparkının olmasıyla park sorunu yaşatmayan salona rahat bir şekilde gitmeniz için açık adres: Mithatpaşa, 191. Sok. No:3, 35280 Foça / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Isıtma sistemleri
 • Otopark
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  En az 15 gün önce tüm belgeleriniz ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

 • Foça Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Foça Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 100 TL, her şey dahil paket 200 TL

 • Foça Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Foça Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%