Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark

5.0 (3 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Kapalı salon Kapalı salon

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 150
Her Şey Dahil 300

Kapasiteler

Hakkında

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark

İzmir şehrindeki yeni evlenecek çiftlerin öncelikleri arasında yer alan Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark, merkezi konumuyla da rağbet görüyor. Kuşaklar arası bir yolculuğa tanıklık eden mekan, nikah salonu ile unutulmayacak bir nikah töreni düzenlemenize zemin hazırlıyor. Büyüleyici bir ortam içerisinde konumlanan nikah salonu, mutluluğunuzu kalıcı ve daimi kılmak için bir yer oluyor. Konak ilçesine bağlı Alsancak Mahallesinde bulunan Kültürpark Fuar Alanı içinde yer alan Fuar Evlendirme Dairesi, salon kiralama fiyatları ile de memnuniyetinizi artırıyor.

Gerekli Belgeler

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark çiftlerin nüfus cüzdanlarının asıllarını ve fotokopilerini öncelik olarak talep ediyor. Gerekli belgeler içerisinde nüfus müdürlüğünden alınan nüfus kayıt örneği, 6 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık testi sonuçlarının yer alması gerekiyor. Bütün evrakları temin ettikten sonra çiftlerin beraber giderek başvuru ve randevu işlemlerini başlatması şartı bulunuyor. Belirlenen kiralama ücretleri de belediyenin gelir müdürlüğü veznesinden ödenerek işlemler tamamlanıyor.

Mekan Özellikleri

Büyüleyici ve göz alıcı bir şıklık ile dekore edilmiş kapalı nikah salonunda imzalarınızı atıyorsunuz. Yüksek bir zemin üzerine konumlandırılmış nikah masası, salonun her alanından aynı netlik ile görülebiliyor. Tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı bu özel günde Fuar Evlendirme Dairesi masa süsleme hizmetiyle de yüzünüzde tebessüm oluşmasına sebep oluyor. Işıklandırmalar ile çekilecek fotoğraflarda anı ölümsüz kılabilecek tüm güzel detaylar bulunuyor. İzmir şehri içerisinde yaşayan tüm evli çiftlerin rağbet gösterdiği fuar alanında nikahınızı eşsiz bir şıklık içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark Nikah Fiyatları

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark içerisinde yer alan nikah salonunu kiralama ücretleri oldukça makul aralıklarda seyrediyor. Hafta içi kiralama fiyatları 150 TL’den başlayan salonun hafta sonu kiralama fiyatları 300 TL’den açılıyor. Nikah salonunu kullanacağınıza dair alacağınız izin belgeleri için 50 TL, evlilik cüzdanı için de 140 TL bir ücret ödeniyor. Detaylı ve net kiralama ücretleri hakkında bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonu ile karşınıza çıkacak formu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda DüğünBuketi aracılığıyla randevu işlemleri girişiminde bulunabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Nerede?

İzmir ilinin her noktasında kolaylıkla ulaşılabilen Fuar Evlendirme Dairesi, özel araçlarla da davetlileri ağırlıyor. İzmir Metro ve ESHOT ulaşım ağlarıyla gidilebilecek nikah salonuna Lozan Kapısı tarafından giriş yapılabiliyor. Kültür Parkı Alsancak Mahallesi, Konak / İzmir açık adresinden de evlendirme dairesine ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Salon kiralama ve nikah töreni hizmetleri bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İzmir Konak'ta Kültürpark içerisinde yer alıyor.

 • Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (3) 5.0

 • BB
  B****

  Nikahla birlikte eglence ya da kokteyl yapabilecegimiz bir yer var mi burada

 • DE
  D****.com E****

  Merhabalar Nazmiye Hanım, Sayfamızda yer alan telefon numarasını arayarak danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

 • N**** ü****

  Kızımın düğünü temmuz ayında olacak temmuzun 15 i nikah tarihi almak için ne zaman başvuru yapmalıyız

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%