Tümünü Görmek İçin Tıkla

Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Kapalı salon Kapalı salon

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi

Evlenmek, hemen her gencin hayalidir. Siz de hayatınızı paylaşacağınız eşi çoktan bulmuş ve İzmir içerisinde yaşıyorsanız, size bir tavsiyede bulunmak isteriz. Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız için, düğün öncesi mükemmel bir nikah organizasyonu gerçekleştirmenizi sağlıyor. Belediyeye bağlı olması sayesinde oldukça ekonomik nikah salonu kiralama fiyatları ile de bütçenizi, özellikle de bu dönemde sarsmıyor. Kapasitesi, davet alanı özellikleri ve gerekli evraklar ile ilgili bilgileri de sizler için bir araya getirdik.

Mekan Özellikleri

Gaziemir Belediyesi Nikah Salonu, aynı zamanda düğün organizasyonu gerçekleştirmek için de oldukça uygun bir yer oluyor. Bu sebeple çoğu çift gibi siz de nikah ve düğünü aynı anda, burada kutlayabilirsiniz. En az 200 kişi ağırlayabileceğiniz alanda tüm sevdikleriniz, yakınlarınız, tanıdıklarınız olsun istiyorsanız 400 kişiye kadar davetli çağırabiliyorsunuz. Burada düğününüzü gerçekleştirmek için Gaziemir ilçesine kayıtlı ikametinin olmasına da gerek kalmıyor. İzmir içerisinde yaşıyor olduğu takdirde nikahını veya düğününü izin belgesi alarak kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca nikah salonunun dekoru sıradan ve hemen her evlendirme dairesinde görülen konseptten tamamen uzak oluyor. Dikdörtgen masalar mavi renkli oldukça dikkat çeken sandalyeler ile muhteşem bir alanda nikahınızı yapabiliyorsunuz.

Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Gaziemir Belediyesi içerisinde yer alan nikah salonunda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz organizasyon için belirli bir kiralama ve başvuru ücretleri bulunuyor. Belediyeye bağlı olmanın avantajı ile gayet makul fiyatlarla etkinliği gerçekleştirebiliyorsunuz. Hafta içi yapacağınız nikahlar için salon kiralama fiyatları 401 TL, hafta sonu kiralama fiyatları ise 491 TL olarak sunuluyor. Aynı zamanda Gaziemir Belediyesi tarafından alınacak evlilik cüzdanı, oda nikahı dahil ücretleri 206 TL oluyor. Siz de belediye bünyesindeki düğün ve nikah salonu ile anlaşmak istiyorsanız ücretsiz bir şekilde formu doldurup kısa sürede randevu işlemleri için iletişim kurabilirsiniz.

Gerekli Belgeler ve Evrak Listesi

Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi içerisindeki nikah salonu, yeni evlenecek çiftlerin önceliği oluyor. Sağlık raporu, vesikalık ve kimlik aslı ile fotokopisi evrakları ile başvuru işlemleri başlıyor. Bunun haricinde Gaziemir ilçesinde ikameti olmayan, çiftlerden en az birinin ikameti olan ve yabancı uyruklu olan kişiler için de farklı evraklar ve belgelerin toplanması talep ediliyor.

Gaziemir Belediyesi Yol Tarifi

Ulaşım konusunda hiçbir açıdan zorluk yaşanmayan İzmir ilinde, Gaziemir ilçesinde yer alan Gaziemir Belediyesi nikah salonu için ulaşım da oldukça kolaydır. IZBAN veya ESHOT gibi farklı ulaşım kanalları ile gidilebilecek olan evlendirme dairesine özel araçlarla gitmek de mümkündür. Adres: Atıfbey Mahallesi, Şht. Feridun Pözüt Caddesi, No:10, Gaziemir / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 401 TL, her şey dahil paket 491 TL

 • Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Gaziemir Belediyesi Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Atıfbey Mahallesi, Şht. Feridun Pözüt Caddesi, No:10, Gaziemir / İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%