Tümünü Görmek İçin Tıkla

Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi Hakkında

Gelin ve damat adaylarının hayatlarını birleştirme yolunda attıkları ilk adım evlilik teklifi sonrası nikah daireleri oluyor. Aile arasında keyifle gerçekleştirilen söz kesme işlemlerinden sonra işi resmiyete dökmek isteyen çiftlerin yapması gereken ilk şey nikah tarihi almak. Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi de İstanbul Gaziosmanpaşa'da ikamet eden çiftlerin başvuracağı adres olarak karşımıza çıkıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi Nikah Salonu kiralama fiyatları 200 TL’den başlıyor.

Nikah Salonunun Özellikleri

İstanbul’un büyük ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa oldukça şık bir nikah salonuna sahip. LED ışıklarla aydınlatılan salonda ferah ve konforlu bir ortam bulunuyor. Hayatınızın en güzel imzalarından birini atacağınız nikah masası ise oldukça şık ve çiçeklerle süslü bir şekilde sizi bekliyor. Salonda bulunan havalandırma sistemi ve klima sayesinde kış aylarında da dilediğiniz elbiseyi giyerek rahat bir nikah töreni gerçekleştirebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi, otopark hizmeti sayesinde davetlilerinize park sıkıntısı yaşamadan törene katılma imkanı tanıyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi farklı kriterlere göre belirlenen farklı nikah ücreti tarifelerine sahip. Eğer çiftlerden birisi bu bölgede oturuyor ise ve nikahınızı hafta içi gerçekleştirmek istiyorsanız nikah işlemlerinizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu olacak nikah töreni için salon kiralama fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Nikah işlemlerinizi belediyenin nikah salonunda yapmak yerine düğününüzü yapacağınız mekanda yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin belirlediği nikah ücreti ilçe içinde 400 TL, ilçe dışında ise 650 TL. Yabancı uyruklu kişiler ise nikah fiyatları 600 TL’den başlıyor.

Nikah Başvurusu İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Evliliğe doğru attığınız bu yolda belki de en yorucu süreçlerden birisi nikah için gerekli belgeleri öğrenmek ve toplamak olabilir. Ancak bu süreç gözünüzde hiç büyümesin. Sizin için bir araya getirdiğimiz listeden yardım alarak gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi nikah başvurusu işlemleri için adaylardan talep edilen temel belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz:
  1. Çiftlerin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi (hem gelin hem de damat adayı başvuru sırasında birlikte bulunmalı ve kimliğinin aslını yanında getirmelidir.),
  2. Son halinizi yansıtan 3’er tane vesikalık fotoğraf,
  3. Aile hekiminizden alacağınız sağlık raporu,
  4. Gaziosmanpaşa Belediyesi Nikah Salonu hizmetlerinden yararlanmanız için bu belgeler dışında, çiftlerden birinin bu ilçede ikamet ediyor olması yeterlidir. Yabancı uyruklu kişiler de nikahlarını burada gerçekleştirebilir. Bu durumda gerekli olan belgelerle ilgili bilgiye DüğünBuketi ücretsiz danışma servisini arayarak ulaşabilirsiniz.
Sitemiz içerisinde “Nikah işlemleri kaç gün sürer?, Gerekli olan belgeler nelerdir?, Nikah tarihi nereden alınır, ne kadar sürede alınır?” gibi sorularınız için de detaylı bir yazımız bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi Nerededir?

Gaziosmanpaşa Belediyesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi’ne nasıl gidilir diye düşünmenize hiç gerek yok. İstanbul Gaziosmapaşa'da, Cumhuriyet Meydanı’nda, oldukça merkezi bir konumda yer alan salona 33T, 55A, 88A numaralı otobüs hatları, metro ve minibüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Salonun açık adresiyse şu şekilde: Merkez, Cumhuriyet Meydanı No:20 D:No:20, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 300 TL

  • Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Merkez, Cumhuriyet Meydanı No:20, Gaziosmanpaşa Belediyesi/Gaziosmanpaşa/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%