Tümünü Görmek İçin Tıkla

Genceroğlu Kır Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Genceroğlu Kır Düğün Salonu

İzmir’de yeşil ile mavinin kucaklaştığı bir lokasyonda kusursuz bir kır düğünü mekanı arıyorsanız, Genceroğlu Kır Düğünü Salonu tam size göre. Genceroğlu Kır Düğünü Salonu, düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü ve mezuniyet partisi kutlamalarının yanında kurumsal organizasyonların hayata geçirilebileceği açık davet alanıdır. Profesyonel organizasyon ekibi ile başlangıcından sonuna kadar tüm davetlerinizi titizlik ile yürütüyor. İzmir’in en çok tercih edilen kır düğünü alanlarından biri olmasıyla da öne çıkıyor. Genceroğlu'nun sunduğu hizmet detayları ve kişi başı başlangıç paketleri için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şenlikli Düğünler Genceroğlu Kır Düğün Salonu’nda

Hayatınızın aşkı ile evliliğinizi tüm sevdiklerinizle birlikte yemyeşil bir alanda kır düğünü eşliğinde kutlamayı hayal ediyorsanız, Genceroğlu Kır Düğün Salonu tam size göre! Leziz ikramları, düğün pastası seçenekleri ve alkollü ya da alkolsüz menü seçenekleri ile Genceroğlu Kır Düğün Salonu, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Üstelik hayalinizdeki düğün konsepti için masa ve sandalye süslemelerini de size özel gerçekleştirebiliyor. Profesyonel organizasyon kadrosu da bulunan mekanın kişi başı başlangıç fiyatları ve hizmetlerini öğrenmek için hemen sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kusursuz Organizasyonlar için Tatlı bir Kaçamak

Genceroğlu Kır Düğün Salonu; nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet ve doğum günü partisi hizmetleri ile kusursuz doğası sayesinde ferah bir davet alanıdır.

Genceroğlu Kır Düğün Salonu farklı konseptteki kurumsal etkinlikler için de hizmet sunar. Mekan adeta şehrin içinde şehirden tatlı bir kaçış imkanı sağlamaktadır. Genceroğlu Kır Düğün Salonu’nun cazip erken rezervasyon fiyatları ile hizmetlerinden faydalanmak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Genceroğlu Kır Düğün Salonu Nerededir?

İzmir’in Karahalilli Mahallesi'nde yemyeşil bir arazide konuşlanmış olan Genceroğlu Kır Düğün Salonu, Bayındır Yolu’nun hemen üzerinde olduğundan mekana ulaşım çok kolaydır. Genceroğlu Kır Düğün Salonu’na kişisel araçlarla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilir. Mekanın kendisine ait otoparkının da bulunması, organizasyonunuza katılacak davetliler için büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Genceroğlu Kır Düğünü Salonu açık adresi şöyle: Karahalilli Mahallesi Bayındır Caddesi  Numara:133 Posta Kutusu 35840 Bayındır - İzmir  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • KK
    K****

    Harika bir ortam, harika bir ekip ve harika bir düğün.Genceroğlu bunların hepsini içeriyor.masa düzenlemesi ve süslemeleri ile göz dolduran bir yer.eğlenceli ve şölen havasına bir düğünümüz oldu.her sey için teşekkürler.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%