Tümünü Görmek İçin Tıkla

Hanedan Organizasyon

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Hanedan Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde kaliteden ödün vermeyen organizasyonlarıyla tanınan Hanedan Organizasyon, doğum günü ve baby shower organizasyonunda da profesyonelliğini konuşturuyor. Organizasyona özel anlamlı bir sunum hazırlayan firmanın doğum günü ve baby shower organizasyonu fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Çankaya’da çeşitli organizasyonların aranan firması olan Hanedan Organizasyon, doğum günleri ile beraber baby shower kutlamalarına özel organizasyonlar da hazırlıyor. Firma, planlamak istediğiniz her bir detayı ele alarak unutamayacağınız bir konsepti organizasyona dahil ediyor. İstek tema veya konsepti belirleyerek arkadaşınız ya da yakınınızın en özel günlerinden birini güzel bir anıya dönüştürebilirsiniz. Seçeceğinizin konsept konusunda kararsızsanız da firmanın organizasyon danışmanlığından yararlanabiliyorsunuz. Firma, doğum günü ve baby shower organizasyonu için istek konseptinizi gözden geçiriyor ve kendi hizmetleriyle konsepti en iyi şekilde sunuyor.

Hanedan Organizasyon Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Fiyatları

Firma, özel günlere anlam katacak bir organizasyon konsepti geliştiriyor. Birçok etkinlik için organizasyon danışmanlığı veren firmanın doğum günü ve baby shower organizasyonu fiyatları ise 3.000 TL ile 4.000 TL arasında değişiyor. Organizasyonun fiyatlandırma kapsamıyla ilgili ayrıntılara ulaşmak için "Fiyat Teklifi Al" kısmına tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Doğum günü ve baby shower organizasyonunda, istek konsepte göre ek hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca organizasyonu tümüyle firmaya da devredebilirsiniz. Konsept veya temaya uygun bir etkinliği gündemine alan firma, konuya özel aksesuarları ve hizmetleri de eksik etmiyor. Ayrıca organizasyonda eğlence ve müzik istekleriniz de tamamıyla karşılanıyor. Gününüzü şenlendirecek şov ve eğlenceler aracılığıyla ise yakınınıza gönülden bir hediye verme imkânını yakalıyorsunuz. Yine konsepte yakışacak bir mekan süslemesi ve yemek ikramları da organizasyon dahilinde hazırlanıyor. Doğum günü sahibinin veya anne adayının özel gününü belgeleyecek fotoğraf-video ekibi firmanın sunduğu bir başka hizmet arasında bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya’da hizmet sunan firma, ulaşım açısından sizi zorlamayacak bir konumda yer alıyor. Firmaya kişisel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebiliyorsunuz. Ulaşım için 408, 413-7, 440-5 veya 185 numaralı EGO hatlarından birini kullanabilirsiniz. Adres: Güzeltepe Mah. Hoşdere Cad, Halide Nusret Zorlutuna Cd. No: 5, 06690 Çankaya/Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Mekan giydirme
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Fide / çIçek
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  DEMO MASA.

 • Hanedan Organizasyon Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Hanedan Organizasyon Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 2500 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • EV
  E**** V****

  Çok memnun kaldık, teşekkürler Eyüp Bey

 • GE
  G**** E****

  Özellikle böyle bir dönemde işlerini layıkıyla yaptıkları ve benim her istediklerimi gerçekleştirdikleri için kendilerine çook teşekkür ediyorum.

Konum

Güzeltepe, Halide Nusret Zorlutuna Caddesi, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%