Tümünü Görmek İçin Tıkla

İller Bankası Sosyal Tesisleri

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

İller Bankası Sosyal Tesisleri

Ankara’nın en güzide düğün mekanlarından olan ve Ankara Yenimahalle’deki merkezi konumuyla bir adım öne geçen ve rüya gibi bir düğün için tercih edebileceğiniz  İller Bankası Sosyal Tesisleri, siz değerli misafirlerimize unutulmayacak bir gün için imkanlar sunuyor.

Geniş kapasitesi ile farklı organizasyon fikirlerinizi hayata geçirmek için en uygun koşullara sahip olan sosyal tesisler;  uygun fiyatları ile siz değerli misafirlerimizin mutluluğuna vesile oluyor. Kına paketi ve düğün paketi seçenekleri ile de fark yaratmak isteyen, sizlerin işlerinizi kolaylaştırmak için bir mihenk taşı oluyor.  Kalabalık organizasyonlarınız için geniş seçenekli yemekli  menüsü ve profesyonel catering hizmeti ile uygun koşulları sağlıyor. Yılların tecrübesi ile hizmet veren değerli çalışanları, gülen yüzleri ile bu anlamlı gününüzde size neredeyse bir aile sıcaklığını hissettiriyor ve bu özel gün daha da kıymet kazanıyor. İller Bankası Sosyal Tesisleri, en ince ayrıntısına kadar planlamak istediğiniz siz değerli misafirlerimizin neye ihtiyacı olduğunu engin tecrübeleri sayesinde yakinen biliyor. “Sizlerin mutluluğu bizlerin de mutluluğu olacak” mottosuyla hareket ediyor.

İller Bankası Sosyal Tesisleri Hizmetleri

İller Bankası Sosyal Tesisleri organizasyonları için geniş bir misafir kapasitesine sahip. Üç ayrı salonu bulunan tesislerde düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu ya da kına gecesi yahut kokteyllerinizin, bayi toplantılarınızın  kapasitesine göre bu salonlar birleştirilerek 1400 kişilik bir alan yaratabilmek de mümkün. Yahut çok daha büyük çaplı bir organizasyon istendiğinde bahçe ve salonlar birleştirilerek 3000 kişiye kadar misafir ağırlanabilir. İller Bankası Sosyal Tesisler bünyesinde her salon için ses yalıtımı mevcuttur. Yan yana gerçekleşecek olan farklı organizasyonlarda rahatsızlık verecek bir ortam yaratılmamasını sağlayacak bir teknik donanım bulunuyor. Sosyal Tesisler’in bahçe bölümünde bulunan çocuk parkında organizasyonunuza davetli olan misafir çocuklarının oyun ve eğlence ihtiyacı karşılanabilirken; sizler de aileniz ve arkadaşlarınızla catering hizmeti alarak sosyal tesislerin restaurantında catering hizmeti ile leziz yemekleri yiyebilir ya da indirimli ve uygun fiyatlı alternatif catering şirketleriyle farklı konseptlerinize uygun ortamı yaratabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel olan sosyal tesis personelleri yüzünüz gülerek ayrılmanız için büyük bir özveri ile çalışıyor. Büyük bir yeşil alana sahip olan Ankara Yenimahalle’de bulunan İller Bankası Sosyal Tesisleri; hem doğa ile iç içe keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak hem de ruhunuzu ısıtacak hizmetleriyle siz değerli misafirlerimizin konforlu bir gün geçirmesi için imkanlar sunacak. Kampanyalar ve indirimlerden faydalanmak için alanında uzman çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Özel gününüzü unutulmayacak bir rüyaya dönüştürmek için size özel fırsatlar hakkında donanımlı bilgiler alabilirsiniz.

İller Bankası Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulununan İller Bankası Sosyal Tesisleri,  Macunköy’de yer alıyor.

 Ankara’nın tam göbeğinde bulunan Kızılay ilçesine 10km’lik uzaklıkta bulunan sosyal tesisler ulaşım anlamında da siz değerli misafirlerimizin rahat edebileceği bir lokasyona sahip. Macunköy Anadolu Bulvarı Halk Ekmek Fabrikası’nın tam karşısında olan tesislere nasıl giderim endişesi taşımadan ulaşabilirsiniz. Şehir içi ulaşım imkanlarından otobüs ve dolmuş ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak özel araçlarınızla da oldukça kısa bir sürede Sosyal Tesisler’e gelebilirsiniz. Üç bin araç kapasitesi bulunan geniş otopark imkanı ile sorunsuz bir gün geçirebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • EB
    E**** & B****

    Kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlara sağladık İller Bankası’nın Sosyal Tesislerindeki düğün salonu sayesinde. Yemeklerimiz çok güzel bir sunumla sunuldu. Salonumuz çok şık ve manzarası da vardı. Çalışanlar gayet işlerinde uzmanca hareket etti. Önereceğim bir yer özellikle düğün yapmak isteyenlere.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%