Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kadıköy Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 160
Her Şey Dahil 310

Kapasiteler

Hakkında

Kadıköy Evlendirme Dairesi Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirmeye “Evet” dediniz ve aileler arasında nişan organizasyonunuzu gerçekleştirdiniz. Artık sıra işleri resmiyete dökmeye geldi. İstanbul, Kadıköy’de ikamet eden çiftlerin bu aşamadan sonra ilk yapması gereken şey evlendirme dairesi’ne gelerek nikah başvurusu yapmak ve gerekli evrakları teslim etmek. Kadıköy Evlendirme Dairesi nikah salonu kiralama ücretleri 160 TL’den başlıyor. Yazımızın detayında nikah fiyatları ve gerekli evraklar ile ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Nikah Salonu Özellikleri

Kadıköy Evlendirme Dairesi iki farklı salon ve bir de bahçe ile nikah kıyabileceğiniz alanlara sahip. 250 kişi kapasiteli A Salonu ve 90 kişi kapasiteli B salonu kapalı alanda gerçekleştireceğiniz nikah törenleri için kullanılabilir. Bahar ve yaz mevsimlerinde ise 300 kişi kapasiteli belediye bahçesini tercih edebilirsiniz. Bu davet alanlarının yanı sıra kokteyl ikramlar gerçekleştirebileceğiniz fuaye ve takı töreni alanları da mevcut. Kadıköy Belediyesi'nde nikah töreni gerçekleştirmek isteyen çiftler belediyenin anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçı ve organizasyon firmaları ile çalışarak nikah şekeri, davetiye gibi detayları da halledebilir. Kadıköy Belediyesi Nikah Salonu canlı yayın hizmeti ile de diğer nikah salonları arasında öne çıkıyor diyebiliriz.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler

Nikah törenini Kadıköy Evlendirme Dairesi bünyesinde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin öncesinde yapması gereken işlemler bulunuyor. Bunlardan en önemlisi hem gelin hem de damat adayının evlendirme dairesine birlikte gelerek Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı asılları ve fotokopilerini teslim etmeleri. Nüfus cüzdanı ile birlikte aile hekimi ya da tam teşekküllü devlet hastanelerinden alacağınız sağlık raporu ve beşer adet en son halinizi yansıtan vesikalık fotoğraf gerekiyor. Bir diğer önemli nokta da, çiftlerden birinin Kadıköy Belediyesi sınırları içerisinde ikamet etmesi. Eğer her iki taraf da farklı bir yerde ikamet ediyorsa, izin belgesi alarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sağlık raporunun içeriği ve hangi testleri kapsaması gerektiği ile ilgili oldukça kapsamlı bir yazı sitemizde bulunuyor. Dilerseniz inceleyerek hangi işlemleri gerçekleştirmeniz gerektirdiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kadıköy Evlendirme Dairesi Kiralama Ücretleri

Nikah salonu fiyatları her yıl belirli oranlarda değişiyor. Kadıköy Evlendirme Dairesi nikah salonu kiralama ücretleri B Salonu’nda 160 TL, A Salonu’nda ise 310 TL’den başlıyor. Hafta sonu bu salonlarda nikah fiyatları 630 TL ve 830 TL olarak değişiyor. Belediye bahçesinde düzenleyeceğiniz nikah töreni fiyatları 1160 TL ile 1410 TL olarak değişiyor. Çiftlerin Kadıköy Belediyesi dışında ikamet etmeleri durumunda izin belgesi almaları gerekiyor ve fiyatlar bu durumda daha farklı oluyor. Yabancı uyruklu vatandaşlar için ise daha farklı fiyat tarifeleri uygulanıyor. Tüm detaylar hakkında bilgi almak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz. Belediyenin web sitesi üzerinden Kadıköy Belediyesi Nikah Salonu iletişim numarasına da ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Evlendirme Dairesi Nerede?

İstanbul ilinde bulunan Kadıköy Belediyesi Nikah Salonu yol tarifi gerektirmeyecek bir konumda. M4 ve M5 numaralı metro hatları, Marmaray ve 14B ya da 16D numaralı otobüs seferleri ile salona ulaşabilirsiniz. Nikah salonunun açık adres bilgisi ise şu şekilde: Zühtüpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:14 Kadıköy / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Kadıköy Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 160 TL, her şey dahil paket 310 TL

  • Kadıköy Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Kadıköy Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 250 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%