Tümünü Görmek İçin Tıkla

Karaburun Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Karaburun Evlendirme Dairesi

İzmir şehrinin en gözde tatil merkezlerinden biri olan ve her sene yoğun bir şekilde turist ağırlayan Karaburun ilçesi, genç çiftlerin de uğrak mekanı oluyor. Bu sebepledir ki Karaburun Evlendirme Dairesi de çiftlerin evlenmek için tercih ettiği nadide yerlerden biri olma niteliği taşıyor. Şehrin her noktasındaki çiftlere kapılarını açan evlendirme dairesi, bünyesindeki nikah salonları ile hizmetini isteği göre şekillendirip, muhteşem şekilde sunuyor. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında salon kiralama fiyatları talep eden evlendirme dairesi, hafta içi mesai saatlerinde ücretsiz hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Özellikleri

Yüksek tavan ve kolonsuz olan nikah salonları sade şıklığı en iyi yansıtan alanlara sahiptir. Karaburun Nikah Dairesi bünyesine bağlı olan bu nikah salonları, kapasite olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu da sizin davetinizi kaç kişi ile gerçekleştireceğiniz yönde şekilleniyor. Kırmızı renkli davetli sandalyeleri ile oluşturulan düzen ile nikah masası her açıdan net bir şekilde görülüyor. Sahnenin ahşap renkli dizaynı da koltuklar ile son derece uyumlu oluyor. 150 kişilik salon kapasitesiyle yeterli ve konforlu bir alan sunuluyor. Aile üyeleri, arkadaşlar ve akrabalar ile tatlı, samimi ve sıcak bir nikah töreni gerçekleştirilebiliyor.

Gerekli Belgeler

Karaburun Evlendirme Dairesi başvuru ve randevu işlemleri esnasında birtakım evraklar talep ediyor. Bu evraklar ile başvurunuzu tamamlayıp, hızlı bir şekilde nikah tarihi alabiliyorsunuz. Toplamanız gereken evraklar; nüfus cüzdanı aslı, 4 adet fotoğraf ve sağlık raporudur. Bunun yanı sıra eğer belediye içerisinde ikametiniz yoksa kendi adresinize bağlı yerden izin belgesi almanız gerekiyor.

Karaburun Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Karaburun Nikah Dairesi bünyesindeki nikah salonları kiralama ücretleri ile çiftlerin dikkatini çekiyor. Evlilik hazırlığında olan ve nikahını kıymak isteyen çiftlerden nikah salonu kiralama fiyatları için 150 TL talep ediliyor. Bu ücret mesai saatleri dışında yapılacaklar için geçerli oluyor. Hafta sonu ise salon kiralama ücretleri 300 TL olarak belirleniyor. Evlilik cüzdanı için 140 TL, nikah salonu kullanım izni için 50 TL, nikah akdi hizmet bedeli fiyatları da 250 TL olarak belirleniyor ve çiftlerden talep ediliyor.

Karaburun Evlendirme Dairesi Nerede?

Mevkii olarak sezon içerisinde son derece dinamik bir yerde konumlanan Karaburun Evlendirme Dairesi nikah salonu, birçok toplu taşıma aracı ile ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. 761 numaralı ESHOT ile gidilebilecek nikah salonuna minibüs vasıtasıyla da ulaşılıyor. Taksi veya kendi aracınızla gitmeyi planlıyorsanız da açık adres şu şekildedir: Merkez Mahallesi, Başkomutan, Atatürk Caddesi, No:4, Karaburun / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yüksek tavan
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nikah cüzdanı, nikah salonu kiralama ve nikah törenini içeriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Karaburun Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Karaburun Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Karaburun Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Karaburun Evlendirme Dairesi açık alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 150 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%