Tümünü Görmek İçin Tıkla

Karşıyaka Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Karşıyaka Evlendirme Dairesi

Karşıyaka ilçesi İzmir ilinin kalabalık yerlerinden biri olarak biliniyor. Yıl içerisinde hem kış hem de yaz sezonunda evlenmek isteyen çiftler için Karşıyaka Evlendirme Dairesi de ilçe merkezinde kapılarını açıyor. Modern ve büyük nikah salonu ile sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir günü burada yaşayabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftler için büyüleyici ve görkemli bir alan sunan evlendirme dairesi, birçok avantajıyla da yüzleri güldürüyor. Sayıca fazla kişiyi davet etmenize olanak tanıyan kapasitesiyle de göz dolduran Zübeyde Hanım Nikah Evi için salon kiralama fiyatları 710 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Karşıyaka Evlendirme Dairesi, bir diğer adıyla Zübeyde Hanım Nikah Evi nikah töreninizde en mutlu anları yakınlarınız ile birlikte olmanıza olanak sağlıyor. Geniş salonu ve 300 kişilik kapasitesi ile unutulmayacak bir organizasyonun altına imza atıyorsunuz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olan nikah salonu, konforlu ve eğlenceli vakit geçirmeniz için oldukça ideal bir alan oluyor. Karşıyaka sahili üzerinde konumlanan nikah salonu, deniz manzaralı bir nikah töreni deneyimi yaşamak isteyen tüm çiftlerin uğrak noktası oluyor.

Karşıyaka Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Düğününüzden önce nikahınızı sade ve sakin bir şekilde geçirmek istiyorsanız size göre olan Zübeyde Hanım Nikah Evi, nikah akdi ve hafta içi salon kiralama fiyatları 710 TL'den başlıyor. Bunun haricinde eğer hafta sonu nikahınızı gerçekleştirmeyi uygun görüyorsanız belirlenen nikah salonu fiyatları 820 TL oluyor. Ayrıca evlilik cüzdanı ücretleri için belirlenen 80 TL’nin yanı sıra saat, gün ve belirli faktörlerden kaynaklı fiyat farkı görülebiliyor. Net bilgiler almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundan ücretsiz formu doldurmanızı öneririz.

Sunduğu Olanaklar

Zübeyde Hanım Nikah Evi olarak da bilinen Karşıyaka Evlendirme Dairesi, kendi bünyesinde fotoğrafçı hizmeti de sunuyor. Bu sayede dışarıdan ek bir anlaşma ile fotoğrafçı getirmenize gerek kalmadan, özel gününüzün her anı çekiliyor. Aynı zamanda otopark olanağı da sunan nikah salonu, hem sizin hem de misafirlerinizin park sorunu yaşamasının önüne geçiyor.

Nerededir?

İzmir Karşıyaka Sahili üzerinde, merkezi bir noktada yer alan Zübeyde Hanım Nikah Evi, IZBAN aracılığıyla ulaşılabilecek bir konumdadır. Ayrıca Karşıya İskelesine yakın olması ile vapur ulaşımı da uygun oluyor. Özel aracınızla gitmeyi düşünüyorsanız açık adres: Donanmacı, Yalı Caddesi No:53, Karşıyaka / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Salon kırmızı ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu sade dekorasyonu ile öne çıkıyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Deniz manzarası bulunuyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Nikah salonunun anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

 • Karşıyaka Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Karşıyaka Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 710 TL, her şey dahil paket 820 TL

 • Karşıyaka Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Karşıyaka Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%