Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kartal Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Kartal Evlendirme Dairesi

Aile arasında sözler kesildikten sonra gelin ve damat adaylarının uğradığı ilk adres belediye evlendirme daireleri oluyor. İstanbul ilinin Kartal ilçesinde ikamet eden çiftlerin müracaat etmesi gereken adres de Bülent Ecevit Kültür Merkezi. Kartal Evlendirme Dairesi nikah işlemleri burada gerçekleşiyor ve nikah salonu kiralama ücretleri 140 TL’den başlıyor.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi Nikah Salonu Özellikleri

Kartal Belediyesi Nikah Salonu 450-500 kişilik bir kapasiteye sahip. Konferans salonu düzeninde olan bu salonda kokteyl nikah töreni gerçekleştirebileceğiniz davet alanı da bulunuyor. Şık ve ferah bir ambiyansa sahip olan nikah salonu sizin için nikah masası ve çiçek süslemelerini düzenliyor. Bunun dışında istediğiniz süsleme, davet ve çiçekler için organizasyon firmaları ile çalışabilir, catering hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Kartal Belediyesi Nikah Salonu, nikah salonu kiralama ücretleri 300 TL’den başlaştmış. Nikah töreninizi hafta içi 14:00-15:00 saatleri arasında yaparsanız herhangi bir ücret ödemeden yalnızca 140 TL’ye aile cüzdanı ücretini karşılayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler dışında Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen davetli nikah fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Nikahınızı evde, düğün salonunda ya da otelde kıymak istediğiniz takdirde ödeyeceğiniz ücretler çok daha makul seviyelerde. Aile cüzdanı ücretine ek olarak 300 TL ile evde ya da düğün salonunda nikah töreni düzenleyebilirsiniz. Otelde nikah ücreti ise 350 TL-700 TL aralığında değişiyor. Kartal Belediyesi Nikah Salonu farklı fiyat tarifeleri sayesinde bütçenize en uygun nikah mekanını seçmenizi sağlıyor.

Nikah Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Peki nikah tarihi almak için gereken evraklar nelerdir? Kartal Belediyesi nikah başvurusu için nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, dörder tane vesikalık fotoğraf ve imzalı sağlık raporu talep ediyor. Bir başka önemli nokta ise çiftlerden birinin Kartal ilçesinde ikamet ediyor olması. Aksi durumlarda evlilik izin belgesi alarak da nikahınızı Kartal Evlendirme Dairesi nikah salonunda kıyabilirsiniz. Gerekli belgelerle ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız DüğünBuketi.com ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz. Dilerseniz sağlık raporu detayları, nikah ücretleri, yabancı uyruklular için gerekli belgeler gibi merak ettiğiniz konularla ilgili detaylı bilgileri içeren yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kartal Evlendirme Dairesi Nerede?

Nikah işlemleri için başvurmanız gereken Kartal Evlendirme Dairesi, oldukça rahat ulaşımı olan bir konumda. Kültür Merkezi yönüne giden tüm otobüs seferleri, Marmaray ve minibüs seferleri ile salona ulaşabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Kordonboyu, Ankara Cd. Bülent Ecevit Kültür Merkezi No:142, 34860 Kartal/İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kartal Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Kartal Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 300 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Kartal Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Kartal Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%