Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kayalar Müzikhol

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 250 250

Kapasiteler

Hakkında

Kayalar Müzikhol Hakkında

1997 yılından bu yana Adana Şakirpaşa'da eşsiz bir atmosferde, çiftlerin en mutlu günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Kayalar Müzikhol olarak, sürekli kendimizi yenileyerek, değişen düğün trendlerini başarıyla takip ediyor ve bu yenilikleri salonumuzda hayata geçiriyoruz. Her yıl salonumuzu yenileyerek modern ve şık bir görünümle siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Nişan, kına, bekârlığa veda partisi, sünnet düğünü ve kurumsal toplantılar gibi özel günlerde yanınızdayız, çünkü özel günlerin önemini çok iyi biliyoruz. Klasikten moderne, Osmanlı’dan günümüz trendlerine kadar geniş bir yelpazede dekorasyon ve tema seçenekleri sunuyoruz. Kına gecenizi unutulmaz kılacak tüm aksesuarları, bindallı ve kaftan dahil, renk seçenekleriyle sunmaktayız. İlk adımınızı atarken kırmızı halı üzerinde yürürken ve kına yakılırken yaşayacağınız duygusal anlarda, kına ekibimiz ve müziklerimizle yanınızdayız. 600 kişilik kapasitemizle büyük davetlere ev sahipliği yaparken, geniş pistimizde rahatça dans edebilmenizi sağlıyoruz. Son teknoloji ses ve sahne ekipmanlarımızla kesintisiz bir eğlence sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Kokteyl ve Yemekli Davetler

Kayalar Müzikhol, 100'den 450'ye kadar misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz geniş kokteyl ve yemekli davet seçenekleriyle hizmetinizde. Davetinizin türüne göre farklı kapasite ve düzenlemelerle her bir misafirinize unutulmaz bir deneyim sunmanız için hazırız.

Özel Hizmetlerimiz

Bindallı / Kaftan'dan Hint kınasına, kına ekibinden dilek fenerine kadar geniş hizmet yelpazemizle kına gecenizi mükemmel bir şekilde organize ediyoruz. Gelin hamamı, davul show ve kına müziği gibi özel isteklerinize cevap verecek daha pek çok hizmetimizle yanınızdayız.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

  • Aksesuar Kiralama
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

  • Kayalar Müzikhol Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Kayalar Müzikhol Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL

  • Kayalar Müzikhol kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Kayalar Müzikhol kapalı alan kapasitesi 100 - 450 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%