Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kınık Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 220
Her Şey Dahil 265

Kapasiteler

Hakkında

Kınık Evlendirme Dairesi Hakkında

Bütçe dostu bir nikah salonu arayışında olanlar için Kınık Evlendirme Dairesi biçilmiş kaftan. İzmirli çiftlerin salon olanakları ve fiyatları ile yoğun ilgi gösterdiği nikah dairesinde istediğiniz tarihi bulmak için en az 5 gün öncesinden irtibata geçmeniz gerekiyor. Nikah salonu kiralama ücretleri 75 TL’ den başlayan salonla ilgili kafanızdaki soru işaretlerini ‘Ücretsiz Teklif Al’ formu gideriyor. Formu doldurduktan sonra arkanıza yaslanıp geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Kınık Evlendirme Memurluğu nikah salonları arasında az kişiyle daha küçük çaplı etkinlikler için ideal bir salon. Minimum 50 kişiden 80 kişiye kadar kapasitesi bulunan salonda daha sıcak ve samimi anlar yaşayacağınız garanti. Tavan yüksekliği ve salonda kolon bulunmaması hem ferah bir ortam hem de geniş görüş alanı yaratıyor. Her mevsim hizmetlerini devam ettiren nikah salonu ısıtma ve klima sistemleri ile yaz kış misafirlerinizi memnun ediyor. Belediyenin nikah salonuna özel gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğrafçı ve çekim ekibi de getirmeniz kabul ediliyor. Misafirlerin rahatlığını da düşünen salon 50 araç kapasiteli otopark alanına sahip.

Kınık Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Kınık Evlendirme Memurluğu imkanlarından sonra fiyatları ile de çiftlerin yüzünü güldürüyor. 75 TL’ den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları, hafta sonu, resmi tatiller gibi değişen taleplerle 120 TL’ye kadar çıkabiliyor. DüğünBuketi.com ayrıcalıkları için de danışmanlarımızla ücretsiz iletişim kurabilirsiniz. Belediye nikah salonları sizden zorunlu ücretler de talep ediyor. Bunlardan ilki aile cüzdanı için biçilmiş değer olan 120 TL ve başvuru işlemlerinde 25 TL dosya bedeli olarak karşınıza çıkıyor.

Nikah Başvurusu için Gerekli Evraklar

Bu ilçede ikamet eden çiftlerin nikah için başvuru yaparken teslim etmesi gereken bazı belgeler bulunuyor. Hem bu belgeler ile ilgili detaylı bilgi hem de randevu işlemleri için nikah planlayıcıları sizleri bekliyor. Bu görüşmede boş günleri de öğrenebilirsiniz. Çiftler sağlık raporu, güncel zamanlı 4 adet vesikalık fotoğraf ve evlilik beyannamesi ile Kınık Evlendirme Memurluğu nikah başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kınık Evlendirme Dairesi Ulaşım

Kınık Evlendirme Dairesi ulaşım konusunda misafirlerini uğraştırmıyor. Toplu taşıma veya kendi araçlarınız ile Aşağı Mahalle, Atatürk Caddesi, Kınık / İzmir adresinde hizmet veren nikah salonuna rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Eshot kullanacaklar için 836 numaralı otobüs bu bölgeye sefer yapıyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paket hafta sonu yapılacak olan nikahlarda salon kiralama ücreti, evlendirme cüzdanı ve dosya ücretini içeriyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Nikah salonu merkezi bir lokasyonda bulunuyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Dışarıdan fotoğrafçı ve video çekim ekibi getirebilirsiniz.

 • Kınık Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Kınık Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 220 TL, her şey dahil paket 265 TL

 • Kınık Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Kınık Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 80 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%