Küçükçekmece Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Küçükçekmece Evlendirme Dairesi

Beldiye Nikah Salonları ve Evlendirme Memurluğu konusunda alanının en iyilerinden olan Küçükçekmece Evlendirme Dairesi, bütün çiftlerimizi beklemekte. Küçükçekmece Nikah Sarayı hakkında ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz bu yazımızda, 140 TL’den başlayan Kardelen, Lale ve Zambak Nikah Salonları hakkında salon kiralama fiyatları da mevcut. Ayrıca nikah başvuru işlemleri için belediyenin talep ettiği belgeleri de öğrenebilirsiniz.

Olanaklar ve Kapasite

Küçükçekmece Nikah Sarayı, gelediye tarafından hizmet veren oldukça kapsamlı bir tesis. İçinde çok amaçlı salonlar, fuaye alanları, kafe, mescid ve bebek bakım odalarının bulunduğu bu tesiste otopark imkanı da mevcut. Lale Nikah Salonu, Küçükçekmece Nikah Sarayı’nda bulunan ve oldukça geniş kapasitelerde hizmet sunan mekanlardan. Lale Salonu ile ortalama olarak 700 - 1.000 kişilik davetler tesis edilebilmekte. Zambak ve Kardelen Nikah Salonları ise ortalama olarak 400 - 500 kişilik kapasitesi ile sevenlerini bekliyor. Küçükçekmece Nikah Sarayı’nda gerçekleşecek düğünler için dışarıdan kokteyl veya yemek firması temin edebileceğiniz gibi, belediyenin anlaşmalı olduğu catering firması ile de çalışabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimi de aynı şekilde, belediyenin anlaşmalı olduğu bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Fakat isterseniz dışarıdan da düğün fotoğrafçısı temin edilebilmekte.

Küçükçekmece Evlendirme Dairesi Salon Kiralama Fiyatları

Hafta içi mesai saatlerinde bir nikah düzenlenecekse, sadece evlilik cüzdanı ücretini ödemeniz yeterli. 140 TL olan bu ücret hafta sonu farklılık arz etmekte. Kokteyl veya yemekli nikah davetlerinde, hafta içi 600 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları söz konusu. Lale Nikah Salonu’nda yemekli veya kokteyl nikah yapılacaksa, hafta içi 1.700 TL, hafta sonu 2.300 TL fiyatlar mevcut. Zambak Nikah Salonu’nda, hafta içi yemekli nikahlar 600 TL iken, hafta sonu 900 TL. Kardelen Nikah Salonu fiyatları ise, 600 TL ila 900 TL arasında değişmekte. Sadece size özel fiyat seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgiyi edinmek için Ücretsiz Danışma Hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nikah Başvuru İşlemi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Küçükçekmece Belediyesi nikah başvuru ve salonu kiralama işlemleri yapacak kişilerden bazı belgeler talep ediyor. Başvuru için nüfus cüzdanı aslı, 5 adet vesikalık fotoğraf, Aile Hekimi tarafından düzenlenen ve Akdeniz Anemisi testinin bulunduğu sağlık raporu gerekmekte. Nikah için sağlık raporu düzenlenirken, Talasemi, Hepatit B - C, AIDS ve Kan Grubu testleri yapılmakta. Bütün bu evrakları edindikten sonra bizzat Küçükçekmece Nikah Sarayı bünyesindeki Evlendirme Memurluğu’na müracaat edilmesi gerekmekte.

Nerededir?

E - 5 kenarında bulunan bu nikah sarayı, Sefaköy semtinde konumlanmış. Nikah Sarayı otobüs durağından geçen Çatalca, Silivri, Söğütlüçeşme, Fenertepe, Cihangir, Bahçeşehir, Kıraç, K. S. Süleyman Hastanesi, Mimarsinan, Yedikardeşler Camii güzergahlı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Küçükçekmece Nikah Salonu açık adresini sitemizdeki harita butonundan bulabilirsiniz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paketler yalnızca salon kiralama ücretlerini içeriyor.

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Belediyenin anlaşmalı olduğu catering firması ile kuru pasta, meyve ve atıştırmalık lezzetler ikram edebilirsiniz. Farklı bir catering firmasıyla da çalışabilirsiniz.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Supla, şamdan, yapay çiçek süsleme, gelin yolu, nikah masası süsleme gibi hizmetler bulunuyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Fotoğrafçı ve catering firması ile anlaşabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önceden belediyeye nikah başvuru belgelerinizi teslim ederek tarih alabilirsiniz. Yoğunluğa göre tarih değişeceği için 3-4 ay öncesinde başvurmanızı tavsiye ederiz.

 • Küçükçekmece Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Küçükçekmece Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 600 TL

 • Küçükçekmece Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Küçükçekmece Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 400 - 1000 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kartaltepe, Hisar Sk. No:1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%