Tümünü Görmek İçin Tıkla

Laviva Garden

0.0 (0 Yorum)
None
Kır bahçesi Kır bahçesi
Havuz başı alanı Havuz başı alanı

Fiyatlar

Kapasiteler

360° Sanal Tur

Düğün Videoları

Hakkında

Laviva Garden, mezuniyet ve balo davetlerinde hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Başakşehir'de bulunan mekan, deneyimli organizasyon ekibi ve havuzbaşı davet alanı ile gençler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kokteyl davet fiyatları hafta içi kişi başı 150 TL'den başlayan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Özellikleri & Olanakları

Laviva Garden, doğa ile iç içe konumu ve açık kapalı davet alanı seçenekleri ile hizmet veriyor. Havuz başı mezuniyet mekanı arayan gençler soluğu burada alıyor. Kapalı alanda 600 kişiye kadar misafir ağırlanabilirken, açık alanda 800 kişilik organizasyonlar düzenlenebiliyor. Havuzun etrafında konumlanan yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler ile oturma düzeni hazırlanıyor. Masa sandalye giydirmelerinde beyaz ve saman rengi birlikte kullanıyor. Ahşap suplalar ve çiçeklerle rustik bir dekorasyon sağlanıyor. Geniş bir dans pisti de bulunan mekanda eğlenceli bir mezuniyet daveti seni bekliyor.

Laviva Garden'da düzenlenen mezuniyet organizasyonlarında organizasyon danışmanlık hizmeti veriiyor. Yemekli ve kokteylli davetlerde mekan kendi catering ekibi ile çalışıyor. Ayrıca davetin öncesinde menü tadımı yapabilirsin. Ses, sahne ve ışık sistemleri mekan tarafından temin ediliyor. Ayrıca after party organizasyonu da mekan bünyesinde düzenlenebiliyor. 

Laviva Garden Mezuniyet Partisi Fiyatları

Laviva Garden bünyesinde mezuniyet fiyatları kokteyl menülerde hafta içi kişi başı 150 TL, hafta sonu 250 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise fiyatlar 200 - 300 TL'den açılıyor. Sana özel indirim ve kampanyalar için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Nerededir?

Mekan, İstanbul'un Başakşehir ilçesinde hizmet veriyor. Ziya Gökalp Mahallesi'nde konumlanan mekana toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. 300 araçlık otoparkı da bulunan mekanın açık adresi şöyle; 

Ziya Gökalp Mh. Muhsin Ertuğrul Cd. My World Europe Sitesi My Club Binası No:3 İkitelli Başakşehir, İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kır bahçesi
 • Havuz başı alanı
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • After party alanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Açık ve kapalı alanları mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz.

 • Laviva Garden Mezuniyet ve Balo Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Laviva Garden Mezuniyet ve Balo Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL

 • Laviva Garden kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Laviva Garden açık alan kapasitesi 100 - 800 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 800 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 600 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 1500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Ziya Gökalp Mh. Muhsin Ertuğrul Cd. My World Europe Sitesi My Club Binası No:3 İkitelli Başakşehir, İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%