Tümünü Görmek İçin Tıkla

Melih Altın - Dans Dersleri

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Melih Altın Dans Dersleri

Kimilerine göre sanat, kimilerine göre aşk, kimilerine göre ise bir yaşam tarzıdır dans… Çocukluk yıllarından bu yana dansa olan tutkusunu hiç kaybetmeyen Melih Altın, 25 yıllık deneyimiyle İstanbul Kadıköy’de dans dersleri veriyor. Anadolu Yakası Bostancı’da hizmet veren Melih Altın Latin dansları ve halk dansları alanında adından özgüyle söz ettiriyor. Yediden yetmişe herkese kurs programı sunan Melih Altın Dans Kursu hem eğlenceli hem de pratik bir eğitim süreci sunuyor. Sadece 4 derste sirtaki gibi zor bir dansı öğretebilen Melih Altın Dans Kursu, düğün dansı kursları ile yeni evlenecek çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Melih Altın; salsa, cha cha, bachata ve kizomba gibi Latin danslarının yanı sıra tango gibi salon dansları kategorisinde de eğitim veriyor. Çocuklara ve yetişkinlere hip-hop dansı kursları veren Melih Altın dansa olan tutkusunu muhteşem koreografileri ile kanıtlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de hizmet veren Melih Altın Dans Dersleri, düğününüz boyunca kullanabileceğiniz pek çok teknik detayı düğün dansı kursunda ile sizlerle paylaşıyor.

İlk Dans

İzleyenleri hayran bırakacak ilk dansınız için Melih Altın Dans Dersleri'ne kayıt olabilirsiniz. Hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de hayat boyu kullanabileceğiniz teknik detaylar öğrenebilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinde dans eğitimlerine katılmış olan Melih Altın lisanslı eğitmenler ile hem Latin dansları hem de salon dansları kategorisinde dans dersleri veriyor. Kendisi de lisanslı olan Melih Altın, çıkardığı eşli dans DVD‘si ile hem bir ilke imza atıyor hem de dans eğitimini evlere taşıyor. Özellikle eşli danslar kategorisinde başarıları ile isim yapmış Melih Altın, pratik eğitim teknikleri ile de göze çarpıyor. Size uygun olan günlerde ve saatlerde düğün dansı eğitimi veren Melih Altın hem Anadolu hem de Avrupa Yakasında hizmet veriyor. Salsa, tango ve serbest stilde hem eğitmenlik hem de hakemlik belgesine sahip Melih Altın düğün dansı koreografileri ile hayranlık uyandırıyor. Melih Altın Dans Dersleri’nde düğün dansının yanı sıra düğününüz boyunca kullanabileceğiniz, duruş, poz ve hareketli danslarla ilgili eğitim de veriliyor. Estetiğin ön planda tutulduğu Melih Altın Dans Dersleri’nde çok kısa sürede koreografileri öğrenebiliyorsunuz. Zaman ve mekanla ilgili kısıtı olanlar için ders saatini ve yerini çiftlere göre ayarlayabilen Melih Altın Dans Kursu avantajlı fiyatları ile de ilgi çekiyor.

Düğün Dans Kursu Fiyatları

Yediden yetmişe herkese hitap eden Melih Altın dansa olan tutkusunu derslerindeki ve eğitim tarzındaki başarı ile kanıtlıyor. Lisanslı bir eğitmen olan Melih Altın düğün dansı derslerinde çok kısa sürede inanılmaz sonuçlara imza atıyor. Dansa yeteneğinin olmadığını düşünen çiftleri bile harika birer dansçıya dönüştüren Melih Altın dans dersi fiyatlarıyla adından beğeni ile söz ettiriyor. Uzun dönemli kursların yanı sıra saatlik eğitimlerin de verildiği Melih Altın Dans Dersleri cazip fiyat seçenekleri ve avantajlı kampanyaları ile dikkat çekiyor. Düğün dansı tercihinizde Melih Altın Dans Kursu, tarz ve müzik seçiminiz için rehberlik hizmeti de veriyor. Seçeceğiniz tarza ve eğitim saatine göre değişiklik gösteren düğün dansı fiyatları ise Melih Altın Dans Kursu’nun cazibesini artırıyor. Dönemsel olarak indirim fırsatları sunan Melih Altın, düğün dansı dersleri ile İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen kursları arasında yer alıyor. İstanbul Bostancı Kadıköy’de hizmet veren Melih Altın tarzı, eğitim kalitesi ve estetiğe verdiği önem ile tanınıyor. En mutlu gününüzde kendinizi ayrıcalıklı hissettiren Melih Altın Dans Dersleri, düğününüz boyunca tüm davetlilerin hayranlığını kazanmanızı sağlıyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • AY
    A**** & Y****

    Sayenizde ilk dansımız çok güzel oldu rüya gibiydi çok teşekkür ederiz :)

Konum

Club Sporium - Tünelyolu Caddesi No: 10 Bostancı / Kadıköy / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%