Tümünü Görmek İçin Tıkla

Menemen Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Menemen Evlendirme Dairesi

İzmir içerisindeki çiftlere sunduğu fırsatlar ve avantajlarla ön plana çıkan Menemen Evlendirme Dairesi, ikametiniz hangi ilçeye kayıtlı olursa olsun nikahınızı kıymaya hazır. Ekonomik, sade ve keyifli bir nikah töreni geçirmek istiyorsanız evlendirme dairesinin nikah salonu kesinlikle beklentilerinizi karşılıyor. Ayrıca bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istemeyen çiftlerin de hem nikah hem düğün ile taçlandıracakları doğru yer oluyor. Menemen Nikah Dairesi nikah salonu kiralama fiyatları da uygunluğu ile göze çarpıyor.

Özellikleri

Gün içerisinde birden fazla nikah için kapılarını açan Menemen Evlendirme Dairesi, şık bir nikah töreni isteyen tüm çiftlerin odağında oluyor. Geniş ve modern bir nikah salonu ile doyasıya eğleniyorsunuz. Konuklarınızı da konforlu bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olan evlendirme dairesi, ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Yüksek bir zemin üzerine yerleştirilen nikah masası ve sandalyeleri ile tüm sevdikleriniz salondan sizi izleyebiliyor. Nikah masasının süslenmesiyle de kaliteli bir ortam sunan nikah salonu, misafirlerinizin oturarak sizi izleyebileceği koltukların da konforlu olmasına özen gösteriyor.

Menemen Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Menemen Nikah Dairesi kapsamında nikah töreni gerçekleştirmeye karar verdiyseniz ve başvuru işlemlerini yaptıysanız, belirli bir ücret de ödemeniz gerekiyor. Nikah salonu kiralama fiyatları 430 TL’den başlıyor. Eğer hafta sonu veya mesai saatleri dışında nikah işlemleriniz gerçekleştirilecekse 1.030 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca aile cüzdanı fiyatları 80 TL olarak belirlenen evlendirme dairesinin dışında gerçekleştirilecek nikahlar için 530 TL talep ediliyor.

Olanakları

Hijyen ve temizlik açısından son derece titiz davranan Menemen Evlendirme Dairesi, isteğe göre yiyecek içecek servisi de yapıyor. Mekanın ısıtma ve havalandırma sisteminin düzenli bir şekilde yapılması ile konforlu bir alanda ağırlanıyorsunuz. Belirli alanlara yerleştirilmiş dezenfektanlar ile kişisel hijyeninizi de rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun haricinde otopark alanı da bulunan nikah salonu, kendi aracı ile katılım gösterecek olan misafirler için sorunsuz bir park alanı sunuyor.

Nerede?

Çoğunlukla IZBAN aracılığı ile kolay ulaşım imkanı yaşatan Menemen Nikah Dairesi, ESHOT ulaşım ağı üzerinden de gidilebilen bir yerde bulunuyor. Kişisel araçlarla da çok rahat bir şekilde gidilebiliyor. Taksi veya şahsi araçlar ile gitmeyi düşünüyorsanız sizin için açık adresi bırakıyoruz: Ahıhıdır, Şht. Kemal Cd. No:5, 35660 Menemen / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yüksek tavan
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nikah salonu kiralama, nikah töreni ve evlilik cüzdanını içeriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Menemen Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Menemen Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 430 TL, her şey dahil paket 530 TL

 • Menemen Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Menemen Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%