Mis Organizasyon

5.0 (1 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Mis Organizasyon Hakkında

Mis Organizasyon, İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan sünnet düğünü organizasyonu firmaları arasında en çok dikkat çekenlerden biri oluyor. Çocuğunuz ve sizin için özel olan günü hayallerinizdeki gibi gerçekleştirme imkanı sunuluyor. Eğlenceli ve akıllara kazınacak bir gece, firma ve ekibi ile mümkün oluyor. Firmanın sünnet organizasyonu fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Mis Organizasyon, üstün hizmet kalitesi ile hizmet veriyor. Hayallerinizdeki sünnet düğünü konseptini sizlere sunuyor. Çok detaylı bir organizasyon olan düğünü sizler için daha kolay hale getiriyor. Firma ile ortak bir çalışma yürütebilmek için en az 3 ay önceden randevu oluşturmanız gerekiyor. Demo masayı sünnet düğünü öncesinde görebiliyorsunuz. Böylece değişiklik yapma avantajınız bulunuyor. Konsept ve tema geliştirerek sünnet düğününü kendi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

Sunduğu Hizmetler

Mis Organizasyon, masa - sandalye temini ve göz alıcı süslemeleri ile dilediğiniz konsepti yaratıyor. Masa süsleme ve dekorasyon, sünnet düğünü için oldukça önemli detaylardan biri olarak değerlendiriliyor. Balonlar, renkli tüller, çiçek aranjmanları gibi birçok önemli detay da hazırlanıyor.  Bunlara ek süslemeler de talep edebiliyorsunuz. Sünnet tahtı, halay mendili, sünnet sepeti, sünnet örtüsü gibi çeşitli detaylara ihtiyaç duyuluyor. DJ temini ile ortamın enerjisi yükseliyor. Sahne, ses ve ışık da DJ performansını olumlu etkiliyor. Havai fişek şovu ile çocuklar da sizler de görsel şölene tanıklık ediyorsunuz. Video ve fotoğraf çekimi için de profesyonel bir ekip bulunuyor. Araç kiralama, kapalı çadır ve kına çadırı da hizmetler arasında yer alıyor.

Mis Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Firma, sünnet düğünü haricinde kına gecesi, baby shower ve doğum günü, mezuniyet partisi, evlilik teklifi gibi önemli organizasyonların da üstesinden geliyor. Her şey dahil paket kapsamında sünnet düğünü organizasyonu fiyatları 5.000 TL’den başlıyor ve 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Standart ve her şey dahil paket içeriklerini belirleme şansınız bulunuyor. Çocuğunuz ve sizin için özel olan bu günü profesyonel bir ekiple organize etmek için ücretsiz teklif formunu doldurarak size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mis Organizasyon, Esenyurt ilçesinin merkezi noktasında bulunduğu için ulaşımda kolaylık sağlıyor. 142B, 142T, 147, ES2, HT29 otobüs hatları ve BL-101 minibüsü firmaya yakın durakların önünden geçiyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adres: Akkoza Begonya Sitesi, Sanayi, 34538, Esenyurt / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Barkovizyon
 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Dj temini
 • Ek süsleme ve dekorasyon
 • Fide / çIçek
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten 3 ay kadar önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Mis Organizasyon Sünnet Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Mis Organizasyon Sünnet Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 5000 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • BS
  B****’ın S****

  Oğlumun sünneti için Mis organizasyonla anlaştık. Eksiğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz tüm hizmeti bizim yerimize gerçekleştirdi. Müziğe kadar her şeyi ayarladılar ve bize sadece eğlenmek kaldı. Teşekkürler!

Konum

Atatürk Bulvarı Sanayi Mah., Akkoza Sitesi Begonya No:10 D:25, 34538 Esenyurt/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%