Tümünü Görmek İçin Tıkla

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 175

Kapasiteler

Hakkında

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi

İzmir şehri içerisinde yaşayan ve evlenme yolunda adımlarını emin bir şekilde atan çiftler, Narlıdere Belediyesi bünyesinde nikahlarını resmileştirebiliyor. Eğer siz de nikah günü almak için yer arayışındaysanız Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi size muhteşem bir nikah salonu sunuyor. Burada gerçekleştireceğiniz tören için belirli bir kiralama fiyatları kapsamında ödeme yapıyorsunuz. Gerekli belgeler ve evraklar ile yapacağınız başvuru işlemleri sonrasında gün alıyor ve nikahınıza hazır bir şekilde bekliyorsunuz.

Özellikleri

Genellikle sizin istediğiniz gün ve tarihte anlaşma sağlayan Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi, geniş bir nikah salonunda sizleri ağırlıyor. Aynı zamanda aile, akraba ve arkadaşlarınızı da konforlu bir alanda misafir etmek üzere bu özel gününüze çağırabiliyorsunuz. 100 – 200 kişilik bir nikah salonu alanı sunan evlendirme dairesi, kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahiptir. Ferah ve keyifli bir alanda nikahınızı gerçekleştirmek için en doğru yerler arasında ilk sırada yer alıyor.

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Evlilik stresini yoğun bir şekilde yaşayan çiftleri bütçe olarak çok yormayan Narlıdere Nikah Dairesi, bu açıdan da takdir topluyor. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeden nikah salonu kiralama fiyatları 175 TL olarak belirleniyor. Sabit olan bu fiyat haricinde, aile cüzdanı ve ağalandırma bedeli ücretleri alınıyor. Evlilik cüzdanı 80 TL, ağaçlandırma fiyatları ise 15 TL olarak sunuluyor. Düzenleyeceğiniz davet için detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundaki ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Olanaklar ve Gerekli Belgeler

Sağlık raporu, nüfus cüzdanı asılları ve 4 adet vesikalık fotoğrafı eşiniz ile birlikte Narlıdere Nikah Dairesi başvuru noktasına teslim etmeniz gerekiyor. Eksiksiz bir şekilde tamamladığını gerekli belgeler sonrasında gün belirlemesi yapıyorsunuz. Evlendirme dairesi, çeşitli olanakları ile de hem sizi hem de davetlileri mutlu bir şekilde karşılayıp, uğurlamayı amaç ediniyor.

Nerede?

Son derece merkezi bir noktada konumlanan Narlıdere Nikah Dairesi, ulaşımda sıkıntı yaşatmıyor. İzmir ili içerisindeki tüm toplu taşıma araçlarıyla gidilebilecek bir yerde bulunan nikah salonu otoparkı sayesinde kişisel araçlarla da gidilmesine olanak tanıyor. Adres: Gölcük, Atatürk Cad. No:143,35761, Narlıdere / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yüksek tavan
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nikah töreni, salon kiralama ve evlilik cüzdanını içeriyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İzmir'in Narlıdere ilçesinde hizmet veriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan farklı bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 175 TL

 • Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%