Tümünü Görmek İçin Tıkla

Öz Pembe Köşk Düğün Salonu

4.6 (5 Yorum)
None

Hakkında

Öz Pembe Köşk Düğün Salonu

Siz aşkınızı kalplerden inşa ederken biz de düğününüzü Öz Pembe Köşk Düğün Salonu olarak inşa edelim! Nice sevdalara, annelerin çocukları için heyecanlarına konuk olan salonumuzda siz de kalitenin başarı ile birleşmesinin tadını çıkarın. Bu salon sizlere mutluluğa adım atacağınız gece için harika bir başlangıç hazırlayacak. Bu harika başlangıçları tabi ki geniş salon kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Mutfak, servis, düzen, dekor, tasarım anlamında uzmanlaşan ekibimiz sizlere eşi benzeri olmayan bir organizasyon tasarlayacaklardır. Dost meclislerinde duyduğunuz, akraba düğünlerinde gördüğünüz hiçbir davete benzemeyecek peri masalınız sohbet masalarında da uzunca bir süre konuşulacak. Herkes tarih yazacak aşklar hayal ederken siz hem tarih yazacak bir aşk yaşayacak hem de tarihin en güzel düğününde başrol oynayacaksınız.

Öz Pembe Köşk Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

600 kişilik kapasiteye sahip salonumuzda hizmetlerimizden bahsetmek çok uzun bir zaman alabilir ama biz sizlere en önemli detaylardan bir kaçının üzerinde durarak sizleri bu geniş ekip hakkında biraz bilgilendireceğiz. Öncelikle Öz Pembe Köşk Düğün Salonu’nun mimari yapısına değinirsek masalar sizlerin istediği konsept renginde giydirilecek ve bir bütünlük sağlanacak. Ve masaların ortasında da geniş dans pistimiz yer alacak. Pistimizin çevresinde kolon bulunmaması iç mimarlarımız tarafından sizlerin hareket alanını genişletmek için düzenlenmiş bir tasarım harikası. Kolonlar masaların arasına inşa edilerek farklı desenler ile kaplandı ve bu sayede görüntü kirliliği oluşmaması önlenmiştir. Pistimizin hemen arkasında ise sahnemiz yer alacak ve burada orkestra ekibimiz dilerseniz yöresel müzikler dilerseniz de modern pop parçalar ile tüm gece herkese hitap eden bir müzik ziyafeti sunacak. Sahnemizin hemen yan tarafında konumlandırılacak olan gelin ve damat masamız ise daha şık bir formatta hazırlanacaktır. Beyaz masa tülü ile örtülecek ve üzerine kuru güller serpiştirilecektir. Şamdan ile tamamlanacak masanın sandalyeleri de kalp şeklinde olacaktır. Ayrıca siz salonumuza giriş anında konfeti ve sis gösterisi gerçekleştirilecek ve fotoğrafçımız tarafından bu anlar coşku içerisinde pozlanacaktır. HD kameramız da tüm gece kayıt altında olacaktır. İkramlarımız ise tamamen kendi imalatımız olup yıllardan beri süregelen kuru düğün ikramı anlayışını tamamen yıkacaktır. Günlük ve taze olarak imal edilen bu atıştırmalıklara yine şefimizin imalatı olan 7 katlı düğün pastanızda eşlik edecektir.

Öz Pembe Köşk Düğün Salonu Nerededir? Öz Pembe Köşk Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sefaköy ilçesi Küçükçekmece semtinde bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmak için D100 karayolu üzerinden veya havalimanı yolundan salonumuza ulaşım sağlayabileceksiniz. Toplu taşıma kullanacak sevgili konuklarımız ise Taksim-Yenibosna hattındaki otobüslere binip oradan da 98S numaralı otobüsleri kullanarak salonumuza ulaşabilirler. Alternatif olarak Haseki’den hareket eden 97 numaralı otobüslere binip oradan 98S numaralı otobüsler ile de yolculuğunuzu sonlandırabilirsiniz. Tabi ki bu saydığımız yol güzergâhları ana hatlar üzerinden yapılmaktadır. Sizler daha detaylı bir yol tarifi için web haritalardan da bilgi alabilir veya bizlere ulaşabilirsiniz. Adresimiz: Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No:29, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (5) 4.6

 • HH
  H****

  mekan gerçekten çok geniş. Normalde 600 kişi rahatça sığar ama dans pistini ve arka arkaya olan sandalyelerin arasındaki mesafeyi geniş tutukları için en fazla 500 kişi için dizayn edilmiş. Gerçekten çok ince bir düşünce. Yaklaşık 400 kişi idik ve çok rahat ettik hem pistte hemde masamızda. gelemlerinde mutluluğu gözlerinden okunuyordu. hereşy için teşekkür ederiz.

 • YY
  Y****

  küçükçekmece civarındaki en rahat en kaliteli mekanalrdan biri diyebiliriz. Bizim buralarda böyle kaliteli düğün mekanı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayıdadır. Böyle mekanların değerini çok iyi bilmek lazm. Belki de buraya gelip sitenize girip yorum yapmamda en büyük sebep bu oldu. sizlere tavsiye ederim.

 • AH
  A**** & H****

  geçen sene düğünümüzü bu mekanda yaptık. Tavsiyr üstün egelmiştik ve gerçekten herşeyde çok başırılı olduklarını gördük.bizde aynı bize tavsiye edenler gibi ykaınalrımıza tavsiye ettik. Kısmet ise bu yaz burada evlenicekler. Müzik kadrosu gerçekten çok sağlam. tavisye edilir :))

 • ss
  s****

  bütçe olarak gerçekten çok ekonomik bir yer. Yaklaşık 20-25 mekan gezmişizdir burası gibi bir mekanı bulmak için. İnanın gezidğimize de değmiş tabii ki. Çok secdik mekanı. Yöresel parçalarda her yöreye hakim bir müzik ekibi olduğunu duymuştuk gerçekten de öyle imiş. bize bu güzel düğün salonunu kazandıran sahiplerine ve değerli çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • SS
  S****

  harika bir yer diyebilirim. Salon olmasına rağmen hiçte basık ve havasız bir yer değildi. Biz ve msiafirlemizi çok memnun kaldık. Garsonaları da ilgi ve alakayı sağolsun hiç eksik etmediler.

Konum

Kemalpaşa Mahallesi, Bağlar Cd. No:29, 34295 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%