Tümünü Görmek İçin Tıkla

Pasha Garden Kır Düğünü

5.0 (2 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Vip Garden Kır Düğünü

4.9 (18)
İstanbul, Beykoz Öne çıkan simge Öne Çıkan
1000 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı

Boğaz Garden

5.0 (15)
İstanbul, Beykoz Öne çıkan simge Öne Çıkan
500 Maks. Kişi • 450 ₺ Başlangıç Fiyatı

Rena Garden

5.0 (5)
İstanbul, Beykoz Öne çıkan simge Öne Çıkan
280 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

Olivia Wedding Garden

5.0 (3)
İstanbul, Beykoz
1500 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Pasha Garden Kır Düğünü Hakkında

Pasha Garden Kır Düğünü İstanbul, Beykoz lokasyonunda hizmet veriyor. Güzel bir kır düğünü mekanı arıyorsanız burayı önerebiliriz. Pasha’da kır düğünü organizasyonu fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Pasha Garden Kır Düğünü hem açık hem de kapalı davet alanları ile kapılarını açıyor. Mekanın özellikle kır bahçeli açık davet alanı büyük ilgi görüyor. Kır bahçesinde toplamda 600 kişi ağırlayabilirsiniz. Merkezi bir konumda olmasıyla dikkat çeken Pasha Garden otopark alanına sahip. Buraya ortalama 60 araç aynı anda park edebiliyor. Mekanın düz zemin olması engelli girişine de olanak sağlıyor. Böylelikle bütün sevdikleriniz en mutlu gününüze şahit oluyor. Etkinlik sırasında beyaz renkli geniş masalar ve rahat sandalyeler ile oturma planı yapılıyor. Masalar isteğe ve davetli sayısına göre yuvarlak veya uzun olarak tercih edilebiliyor.

Pasha Garden Kır Düğünü Fiyatları

Pasha Garden düğün fiyatları organizasyonun kokteyl tarzında mı, yoksa yemekli mi yapılacağına göre değişiyor. Kokteyl planlı düğün organizasyonları için mekanın

fiyatları kişi başı 30 - 50 TL’den başlıyor. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız kişi başı organizasyon fiyatı 50 TL’den başlıyor ve 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyat konusunda detaylı bilgi edinmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Pasha Garden, organizasyon sorumlusu, catering ve fotoğraf çekimi gibi hizmetleri kendisi sağlıyor. Bu sayede dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulabilirsiniz.Burada hem kokteyl, hem de yemekli organizasyonlar verebilirsiniz. Yemekli organizasyonlar için menü tadımı ve değişikliği imkanı da sunuluyor. Buna ek olarak çocuk, vejetaryen / vegan ve diyabet menüsü gibi özel menülerden de talep edebilirsiniz.Pasha Garden’da sadece düğün değil, evlilik teklifi, nişan, kına, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, mezuniyet ve kurumsal etkinlikler de düzenlenebiliyor. 

Adres Bilgileri & Nasıl Gidilir?

Pasha Garden, İstanbul Beykoz konumunda yer alıyor. Toplu taşıma kullanmak isterseniz 11H, 121BS veya 15BK otobüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz D24 dolmuşu veya C-304 minibüslerini de kullanabilirsiniz.Mekana özel aracınızla gelecekseniz açık adresi şu şekilde:  İncirköy Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi, Ensar Sokak, No:36/A, Beykoz / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • SS
    S**** S****

    Butik etkinlikler için uygun bir mekan, samimi ekibi var

  • SY
    S**** Y****

    Güzel bir mekan. Çok büyük olmasa da bahçesi ve kapalı mekanı ile her türlü etkinliğe uygun.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%