Queen Wedding Organizasyon

5.0 (1 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alan Queen Wedding Organizasyon; düğün, nişan, kına ve daha birçok organizasyonu üstleniyor. Unutulmaz bir davet için tüm imkanlarını seferber ediyor. Şehir içi ve şehir dışı olması fark etmeksizin her an yanınızda oluyor. Düğün organizasyonu firması fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında seyrediyor. Detaylı fiyat bilgisi için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Olanakları

Düğün organizasyonu firması Keçiören ilçesinde bulunmasına karşın şehir içi ve şehir dışı her yerde çiftlerin yanında oluyor. Queen Wedding; demo masa kurulumu, mekan giydirme işlemi, düğün konsepti oluşturma, masa - sandalye temini ve süslenme sürecini yönetiyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz her alanda hazırlık sağlıyor. İşinde uzman organizasyon sorumluları davet öncesi çiftlerle görüşme sağlıyor. İsteklerin belirlenmesi doğrultusunda ortak konsept oluşturuluyor. Mekanın renginden davette çalınacak müzik listesine kadar ayarlama yapılıyor. Böylece davet günü herhangi bir sürpriz yaşanmıyor ve her şey kontrol altında oluyor.

Queen Wedding Düğün Organizasyon Fiyatları

Firmanın düğün organizasyonu fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında seyrediyor. Birbirinden farklı konseptlere sahip firma çiftin isteklerine göre fiyat oluşturuyor. Seçilen menüler, davetin düzenleneceği gün, mevsim ve şehir içi - şehir dışı gibi detaylar fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Düğün organizasyonu firması aklınızdakini gerçekleştirmek ve detaylar hakkında bilgi vermek için ön görüşmeye bekliyor.

Ek Hizmetleri

Queen Wedding Organizasyon, masa süslemesi oluşturulabildiği gibi dans ekibi, DJ ve kameraman temini sağlıyor. Düğün organizasyonu firması ,yalnızca mekan hazırlığı ya da eğlence hizmeti olarak değil düğün mekanı olarakta hizmet verebiliyor. Bunların yanı sıra elbette usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetli menülerini servis ediyor. Kokteyl menü seçeneğinin yanı sıra et, balık, tavuk menü; vegan, vejetaryen ve çocuk menü seçenekleri ile de damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Davet öncesi çiftlere menü tadımı yaptırılıyor ve bu doğrultuda menüler belirleniyor. Tüm organizasyonda olduğu gibi menü seçiminde de kontrollü ilerleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alan Queen Wedding düğün organizasyonu firması, merkezi konumda yer alıyor. 421-7, 479 ve 481 numaralı otobüs hatları güzergahında yer alıyor. Metro tercih eden misafirler ise M4 hattını kullanabiliyor. Adres: Şenlik Mahallesi Nuri Pamir Caddesi No:10 Keçiören / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet verilir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Minimum görüşme süresi 3 aydır.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Queen Wedding Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Queen Wedding Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

 • Queen Wedding Organizasyon kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Queen Wedding Organizasyon kapalı alan kapasitesi 50 - 400 kişiliktir

Yorumlar (1) 5.0

 • CC
  C****

  düğün gecem için ihtiyacım olan her şeyi karşıladılar. ilk görüşmemizde ben daha isteklerimi söylemeden kendileri her şeyi tüm detaylarıyla dile getirdiler. bana sadece düğünüme hazırlanmak ve günün tadını çıkarmak kaldı. tavsiye ediyorum tüm evlenecek arkadaşlaraa

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%